KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Rojek wygrał drugi raz z rzędu w Lidze Bowlingowej

Dodano:
garwolin - Rojek wygrał drugi raz z rzędu w Lidze Bowlingowej

Dariusz Rojek wygrał drugi raz z rzędu w Lidze Bowlingowej i razem z Łukaszem Osiakiem zagraża liderowi Arkadiuszowi Dłużniewskiemu w walce o zwycięstwo w sezonie 2022/2023.


IX kolejka 23 stycznia 2023r.

Dariusz Rojek grał niesamowicie w IX kolejce Ligi Bowlingowej. W eliminacjach zdobył 742 punkty, a w półfinale aż 455 punktów w zaledwie dwóch grach. Eliminacje niewiele lepiej przeszedł Łukasz Osiak (765 punktów, co jest świetnym wynikiem!), ale w grze półfinałowej z  świetnym tego wieczoru Rojkiem nie miał szans. Daniel Głuchowski w półfinale podzielił się punktami bonusowymi z Arkadiuszem Dłużniewskim i obaj panowie weszli do finału, podobnie jak wspomniana wcześniej dwójka Osiak-Rojek.

Piotr Prokurat, Łukasz Sałasiński, Tomasz Waszczuk i Przemysław Zarzycki zakończyli grę na półfinale.

W finale najlepszy był Daniel Głuchowski, co dało mu na koniec kolejki wysoką, druga pozycję. Trójka kolejki (od najlepszego): Rojek, Głuchowski, Dłużniewski.REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.