czan maj 2022

Garwolin Sport

Historyczny wynik Ani i Tomka Kotlarskich

Dodano:
garwolin - Historyczny wynik Ani i Tomka Kotlarskich

Historyczny wynik Ani i Tomka Kotlarskich! Zawodnicy MKS Garwolin po raz pierwszy wygrali Otwarte Grand Prix w badmintonie.

W dniach 20-22 sycznia 2023 r. w Suchedniowie odbyły się Otwarte Grand Prix młodzieżowców, juniorów młodszych i młodzików młodszych, którego organizatorem był PulsLift UKS Nike Suchedniów. Na tych zawodach nie zabrakło Ani i Tomka.

REKLAMA:


Ania zagrała w kategorii młodzieżowców - tu w grze pojedynczej dziewcząt zajęła I miejsce, natomiast w grze podwójnej z Magdaleną Tatomir (KS Chojnik Jelenia Góra) - II miejsce.
Tomek w kategorii juniora młodszego w grze mieszanej z Antoniną Cybulką (CT Arena Hawel Academy Poznań) wygrał całe Grand Prix, tocząc po drodze kilka zaciętych trzysetowych meczy. W pozostałych grach Tomek odpadł w eliminacjach po trzysetowych meczach z późniejszymi finalistami.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.