KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Renata Przemyk zaśpiewa w CSiK

Dodano:
garwolin - Renata Przemyk zaśpiewa w CSiK

Przemyk Akustik Kwartet to wyjątkowo klimatyczny projekt znanej i niezwykle utalentowanej wokalistki Renaty Przemyk. 30 marca artystka wraz z muzykami wystąpi na scenie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży.


Intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie – tak zapowiadana jest koncert Przemyk Akustik Kwartet.

Renaty Przemyk przedstawiać na trzeba. Obecna na polskiej scenie muzycznej od wielu lat, ma na swoim koncie kilkanaście płyt, które sprzedały się w ponad 500 tys. egzemplarzy, liczne nagrody i wyróżnienia oraz udział w wyjątkowych projektach muzycznych.

Jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane, rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej, poetyckim urokiem.

REKLAMA:


Kto nie zna przeboju „Babę zesłał Bóg”? Duet z Katarzyną Nosowską „Kochana” czy piosenka „Odjazd”, „Jakby nie miało być” czy „Kłamiesz” długo gościły na wysokich pozycjach list przebojów. Te i wiele innych utworów będzie można usłyszeć podczas najbliższego koncertu w Garwolinie.

30 marca w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie Renacie Przemyk towarzyszyć będą Piotr Wojtanowski – gitara basowa, gitara akustyczna, Piotr Bogutyn – gitara akustyczna, Jacek Bielecki – wiolonczela.

Przemyk Akustik Kwartet – koncert
30 marca 2023, godz. 19:00
sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)
Do kupienia na www.csik.garwolin.pl oraz w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1)


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.