KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Nikola Dziewanowska z dwoma rekordami powiatu!

Dodano:
garwolin - Nikola Dziewanowska z dwoma rekordami powiatu!

11 marca 2023 r. odbyła się IV runda zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka. Zawody miały miejsce na nowoczesnej pływalni WUM-u w Warszawie. W zawodach wzięło udział 967 zawodników z 73 klubów z całej Polski, w tym 4-osobowa reprezentacja Delfina Garwolin. Na uwagę zasługują szczególnie starty Nikoli Dziewanowskiej.


Podopieczni trenera Wojciecha Mianowskiego wystąpili w składzie: Nikola Dziewanowska, Kaja Szczypek, Filip Poszytek oraz Hubert Szaniawski. Cała czwórka wróciła z chociaż jednym rekordem życiowym do domu, ale zdecydowanie najlepiej zaprezentowała się Nikola, która ustanowiła dwa rekordy powiatu garwolińskiego w kategorii Młodziczek 13-letnich, a uczyniła to w rywalizacji na 100m stylem dowolnym (1:10:21) oraz 100m motylkiem (1:22:24).

-Szczególne brawa należą się Nikoli za te 2 rekordy powiatu, tym bardziej, że dopiero mamy początek roku. Tą rundą zakończyliśmy zmagania na krótkim basenie. Kolejne eliminacje odbędą się na długiej pływalni, a gospodarzem zawodów tym razem będzie Wodny Park Warszawianka – mówi trener UKS Delfin Wojciech Mianowski.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.