czan maj 2022

Ciekawe tematy z Garwolina

McDonald’s nowym sąsiadem w Woli Koryckiej!

Dodano:
garwolin - McDonald’s nowym sąsiadem w Woli Koryckiej!

22 maja franczyzobiorca McDonald’s, Mikołaj Durasiewicz otworzył kolejną restaurację marki w MOP w Woli Koryckiej, w gminie Trojanów.

Lokal w Woli Koryckiej jest 99. restauracją McDonald’s w województwie mazowieckim, a 522. w Polsce. Zarządzać nim będzie franczyzobiorca marki Mikołaj Durasiewicz, który prowadzi łącznie dwie restauracje w województwie mazowieckim – jedną w Garwolinie, a od teraz także w Woli Koryckiej.

– Z dumą otwieram moją kolejną restaurację w województwie mazowieckim, w Woli Koryckiej. Jako franczyzobiorca jestem związany z tym regionem od czerwca 2022 roku, dlatego tym cieszę się, że mogę być dobrym sąsiadem lokalnych społeczności i wspierać gospodarkę województwa poprzez nowe miejsca pracy i rozwijanie mojego biznesu w bliskiej dla mnie okolicy – mówi franczyzobiorca McDonald’s Mikołaj Durasiewicz.

REKLAMA:


Nowa restauracja McDonald’s w Woli Koryckiej otwarta jest codziennie od 6.00 do 24.00. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive od poniedziałku do czwartku i w niedzielę w godzinach od 6.00 do 24.00 oraz w piątki i soboty od 6:00 do 2:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11.00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s. Goście lokalu mogą skorzystać także ze strefy McCafé.

Restaurację zaprojektowano w stylu Luna. Do dyspozycji gości jest parking z 20 miejscami dla samochodów osobowych i autobusów. Lokal w Woli Koryckiej jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 45 osób, w tym 12 managerów.

***

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa ponad 520 restauracji sieci, które zatrudniają ponad 31 000 osób. Prawie 90% z nich to obiekty prowadzone przez 89 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

frytki sa ok (, #IP cbe4c4e86d) Odpowiedz

kolejny paszownik

gar wol in (, #IP 26f8aab57a) Odpowiedz

trzymam kciuki za wyzwanie biznesowe i powodzenie. Jednocześnie współczuję tym którzy to jedzą

andżej (, #IP 06af7363f9) Odpowiedz

ciekawe czy kiełbasę maja ?

Igor (, #IP d138768618) Odpowiedz

Nie ma się czym chwalić, lokalpod tym szyldem dla własnego zdrowi trzeba omijać szerokim łukiem i dzieci przed nim chronić

Brawo (, #IP f909846273) Odpowiedz

Jeszcze jeden McDonald potrzebny pilnie przy obwodnicy Pilawy !!!