KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Miał prawie 3 promile, spowodował kolizję i uciekł. Zatrzymali do policjanci

Dodano:
garwolin - Miał prawie 3 promile, spowodował kolizję i uciekł. Zatrzymali do policjanci

Dzielnicowi z Garwolina zatrzymali 59-latka, który spowodował kolizję drogową na skrzyżowaniu Kościuszki i Mazowieckiej w Garwolinie będąc w stanie nietrzeźwości. Mający prawie 3 promile alkoholu w organizmie, kierowca volkswagena odjechał z miejsca zdarzenia, ale nie zdołał się ukryć przed policjantami. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie kolizji drogowej.


W sobotę 20 maja około godziny 16:30 dyżurny garwolińskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Garwolinie na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Mazowieckiej doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów.

- Okazało się, że kierujący volkswagenem wjechał w tył poprzedzającego go pojazdu toyota, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Dzielnicowi z Garwolina natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Niedługo potem zatrzymali 59-latka. W trakcie interwencji policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie wykazało prawie 3 promile w jego organizmie – informuje pokdom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Kierowca stracił prawo jazdy. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. Mężczyzna odpowie też za spowodowanie kolizji drogowej.

Przypominamy, alkohol znacznie utrudnia prawidłową ocenę sytuacji na drodze. Pijany kierowca to poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego!


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Igor (, #IP d138768618) Odpowiedz

Widać że już nawet elektorat pisu ma dość wysłuchiwania tych bzdur w TVPis na trzeźwo i trzy promile muszą być żeby włączyć TVP info tylko niepotrzebnie wsiada później za kierownicę taki ktoś...

No nie wiem (, #IP b570be26cb) Odpowiedz

Może związane jest to z powrotem Tuska do Polski???