czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Przerwa w dostawie wody dla całego Łaskarzewa

Dodano:
garwolin - Przerwa w dostawie wody dla całego Łaskarzewa

Trwa wymiana zasuwy liniowej w ciągu ul. Garwolińskiej w Łaskarzewie. W związku z prowadzonymi pracami, przerwa w dostawie wody dla całego Łaskarzewa może potrwać nawet go 18.00. Przerwy w dostawie wody mogą wystąpić jeszcze jutro i pojutrze.


Dziś od godziny 8.00 wstrzymana została dostawa wody dla całego Łaskarzewa. Aktualnie miasto prowadzi wymianę zasuw liniowych na ul. Garwolińskiej.

Dostawa wody zostanie wznowiona w godzinach 16.00-18.00. Czas ten może ulec zmianie.

W dniach 23,24 i 25 maja od godziny 8.00 wystąpią przerwy w dostawie wody dla całego miasta Łaskarzew

Przerwy w dostawie wody potrwają co najmniej 8 godzin każdego dnia - czas ten może ulec zmianie.

REKLAMA:


Dostawa wody w godzinach wieczornych będzie przywracana.
W związku z budową kolektora deszczowego w ciągu ul. Garwolińskiej, Rynku Dużego i Kościuszki- inwestycji prowadzonej przez Starostwo Powiatowe w Garwolinie, zaszła konieczność przeglądu i modernizacji miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej przebiegającej tymi ulicami.

Miasto Łaskarzew musi wymienić stare i zamontować nowe zasuwy liniowe na wodociągu, umożliwiające odcięcia wody tylko określonych odcinków ulic bez konieczności wyłączania wody dla całego Łaskarzewa.

Działania te zostały ściśle skoordynowane czasowo z pracami prowadzonymi przez wykonawcę inwestycji powiatowej.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.