czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Był pijany, uderzył w słup i ogrodzenie

Dodano:
garwolin - Był pijany, uderzył w słup i ogrodzenie

23 maja w Podebłociu doszło do kolizji drogowej. Pijany kierowca uderzył w słup i ogrodzenie, a następnie znalazł się w pozycji na dachu.

- Wczoraj o godz. 22.19 wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego w Podebłociu. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w przydrożny słup elektryczny i ogrodzenie. Kierujący został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Mieszkaniec powiatu ryckiego miał ponad 2 promile. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie - informuje podkom. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

- Nasze działania polegały na wstępnym rozpoznaniu, postawieniu pojazdu na koła w celu odłączenia źródła prądu oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych -
napisali na Facebooku strażacy z OSP Podebłocie.

zdjęcia: OSP Podebłocie

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola Kargul (, #IP fcf52f2c80) Odpowiedz

on po pijaku jeździ lepiej niż 95% z was na trzeźwo. Nie zamula na 17-tce 140 na godzinę. dwie paki mu z szafy nie schodzą.

asd (, #IP 4a5b4ca6c6) Odpowiedz

pijany to straszne zagrożenie takim powinno zabierać się dożywotnio prawo jazdy

janusz (, #IP 06af7363f9) Odpowiedz

każdy płowienim mieć druga szanse kurła