KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Policjant zatrzymał pijanego kierowcę jednośladu

Dodano:
garwolin - Policjant zatrzymał pijanego kierowcę jednośladu

Na co dzień pracuje w jednym z posterunków. Kiedy wczoraj dzielnicowy z Łaskarzewa jechał na nocną służbę, w Przyłęku podjął interwencję i zatrzymał mężczyznę, który kierował skuterem w stanie nietrzeźwości. Szybka i jedyna słuszna w tej sytuacji reakcja dzielnicowego zakończyła niebezpieczną podróż pijanego 55-latka.


23 maja kilka minut po 21 dzielnicowy z Posterunku Policji w Łaskarzewie kierował się na służbę. W Przyłęku jego uwagę zwróciło zachowanie kierującego skuterem, który wyraźnie miał problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy.

- Policjant natychmiast podjął interwencję i ujął 55-latka, od którego wyczuł alkohol. Policjant przekazał mężczyznę patrolowi, który sprawdził stan trzeźwości kierowcy jednośladu. Wynik był wysoki – 2,5 promila alkoholu w organizmie – informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

- Szybka i jedyna słuszna w tej sytuacji reakcja dzielnicowego zakończyła niebezpieczną podróż pijanego 55-latka. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności – dodaje policjantka.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Yyyyyy (, #IP f46cf6e780) Odpowiedz

A już myślałem że to może znajda z Radomia z Gaciowym z Pilawy kogoś zatrzymali.

xxxd (, #IP 4a5b4ca6c6) Odpowiedz

Gratulacje brawo pijanych. uratowali komuś życie pijany to straszne zagrożenie

dddaaasss (, #IP 4a5b4ca6c6) Odpowiedz

Może kiedyś nadejdą czasy że każdy będzie równy wobec prawa