czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Makijaże i zabiegi upiększające w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Makijaże i zabiegi upiększające w Garwolinie

Studio Urody Bogumiła Dynek oferuje makijaże okolicznościowe i ślubne oraz zabiegi endermologii czyli modelowania sylwetki, mazoterapię nanoigłową i oczyszczanie wodorowe.

Nazywam się Bogumiła Dynek, od 2009 roku jestem kosmetyczką i wizażystką, a od 2 lat maluję również gwiazdy sportu miedzy innymi: Justynę Kowalczyk, Kajetana Duszyńskiego, Beatę Pacut, Alicję Tchórz, Natalię Bajor i Natalię Maliszewską. Malowałam też naszą lokalną grupę muzyczną „Tarło” do klipu ławka szczęścia oraz zespół Classic w tym: Mariusza Winnickiego i Roberta Klatt.


Jestem doświadczona i profesjonalna w swoim fachu. Uwielbiam pracę z ludźmi. Jest to moja pasja. Współpracuję też z branżą filmową – odpowiadam za wizerunek w kamerze. Uwielbiam to zajęcie i ludzi w branży.

Do każdej z Was podchodzę indywidualnie. W moim studio przywitam Cię ciepłym uśmiechem, poczuciem humoru, dobrym słowem i wspaniałymi zbiegami oraz pięknym, trwałym makijażem.

Wykonuję makijaże okolicznościowe oraz ślubne.
W ofercie mam także endermologię czyli modelowanie sylwetki, mezoterapię nanoigłowa i oczyszczanie wodorowe.

Przyjmuję w Garwolinie i Warszawie. Prowadzę usługi również mobilnie.

Borykasz się ze zbędnymi kilogramami i nie wiesz już co robić? Mam ma to sposób! Endermologia daje Ci gwarancję poprawy jakości skóry i likwidację cellulitu!

Endermologia
to zabieg, który polega na rozgrzaniu głębszych warstw skory dzięki emisji fali radiowej. Jednoczesne wykorzystywanie masażu podciśnieniowego pozwala na precyzyjnie rozmasowanie złogów tłuszczowych. Efekt wzmacnia laser. Wiązka światła podczerwonego stymuluje lipolizie oraz polepsza jędrność skory. Ultradźwięki pomagają zredukować tkankę tłuszczowa, a dodatkowe zastosowanie podciśnienia zwiększa efektywność.

Oczyszczanie wodorowe to bezinwazyjna i kompleksowa pielęgnacja skóry.
Efekty pielęgnacji docenią zarówno kobiety jak i mężczyźni.
Podstawą zabiegu jest aktywny wodór. Właściwości antyoksydacyjne jonów wodoru sprawiają, że zostają opóźnione i spowolnione wszelkie procesy starzenia się naszej skóry!

Zapraszam do zapisów!
Teraz trwa oferta promocyjna na Endermologię oraz oczyszczanie wodorowe!

Do zobaczenia u mnie!
Bogusia

Telefon: 532 148 010

Facebook: https://www.facebook.com/bogumila.dynek

Instagram: https://www.instagram.com/studiourodybogumiladynek

TikTok: https://www.tiktok.com/@boguskadynek

Galeria 10

Artykuł sponsorowany