KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Lepszy kod promocyjny do Fortuna czy STS?

Dodano:
garwolin - Lepszy kod promocyjny do Fortuna czy STS?

W ostatnich latach mało który miłośnik obstawiania zakładów wzajemnych decyduje się na rejestrację u tego czy innego bukmachera bez użycia kodu premiowego. Podobnie postępują typerzy, którzy postanowili skorzystać z oferty Fortuny oraz STS. Który jednak bukmacher z tych dwóch wymienionych pochwalić się może bardziej wartościowym kodem afiliacyjnym?

Jeszcze kilka lat temu mało kto zawracał sobie głowę kodami promocyjnymi. W tamtych czasach po prostu zakładało się profil gracza u tego czy innego operatora zakładów wzajemnych i przystępowało się do gry. Na szczęście rozwój branży bukmacherskiej sprawił, że w chwili obecnej takie podejście do sprawy już mało kogo interesuje. Aktualnie każdy typer robi wszystko, co w jego mocy, aby zgarnąć jak największe korzyści na start.
I tutaj właśnie z pomocą przychodzą kody afiliacyjne (zobacz KODY PROMOCYJNE do wszystkich bukmacherów https://www.legalsport.pl/kody-promocyjne/) , które jak wiadomo służą do tego, aby zyskać coś ekstra. Zdając sobie z tego sprawę specjalnie dla Was postanowiliśmy wziąć na tapet kod w Fortunie i w STS i je porównać. Który więc z nich wypada lepiej?

Porównanie kodu w Fortunie i w STS

Jak już wiecie, aktualnie trudno znaleźć w pełni legalnego bukmachera, który nie zapewnia swoim graczom rejestracji bez kodu premiowego. Wyjątku nie stanowią tutaj także tacy operatorzy zakładów wzajemnych, jak Fortuna i STS. Który więc z nich udostępnił lepszy ciąg liter i cyfr?

Kod afiliacyjny w Fortunie

Na początku pochylmy się nad kodem premiowym FORTUNA300, który jak łatwo się domyślić wpisać należy w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego tego najstarszego buka w naszym kraju. Jeśli zdecydujecie się na taki krok, to wówczas sponsor tytularny piłkarskiego Pucharu Polski dopisze do Waszego konta aż trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 300 zł (każdy po 100 zł). Co ważne, wspomniane cashbacki wolne są od jakichkolwiek kruczków prawnych, minimalnym kursów, warunków obrotu oraz innych natrętnych wymogów.
Oznacza to więc, że swoje trzy pierwsze kupony puścić możecie bez strachu, że coś stracicie. Nawet jeśli, coś pójdzie nie po Waszej myśli, to i tak Fortuna zapewni Wam pełny zwrot stawki, z którą będziecie mogli zrobić, co tylko chcecie – będziecie mogli przeznaczyć na dalsze typowanie lub po prostu wypłacić. Dodatkowo u sponsora Legii Warszawa liczyć możecie także na całkowicie darmowy bonus o wartości 20 zł, który przysługuje tylko i wyłączenie za rejestrację i zweryfikowanie swoich danych. Warto dodać, że wspomniany freebet przyznany zostanie w formie specjalnych punktów (2800), które możecie wymienić na całkowicie darmowy bonus w kwocie 20 zł i dysponować go wedle swojego uznania.

Kod promocyjny w STS

Z kolei STS zachęca wszystkich nowych graczy do rejestracji z kodem premiowym STS100. Wspomniany kod gwarantuje zgarnięcie cashbacku 100 zł. Wówczas od razu puścić możecie swój pierwszy kupon SOLO lub AKO składający się ze zdarzeń pre-match lub LIVE bez ryzyka utraty postawionej stawki. W końcu nawet jeśli Wasz kupon okaże się przegrany, to wówczas otrzymacie zwrot 100 zł pomniejszony o 12% podatek od gry. Jak więc widać, jest o co grać.
Oczywiście u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski czeka na Was znacznie więcej. Wszystko zależy tutaj jednak od chęci skorzystania z bonusu na start, którą wyrazić musicie w trakcie przechodzenia procesu rejestracji. Jeżeli to zrobicie, to STS zapewni Wam aż trzy bonusy od depozytu aż do 1500 zł (pierwsza premia to 100% wpłaty maksymalnie do 300 zł, drugi bonus to 50% depozytu do 500 zł, trzeci bonus to 50% wpłaty do 700 zł). Dodatkowo u największego polskiego bukmachera liczyć możecie również na freebety 60 zł za spełnienie określonych zadań (np. zagranie kuponu z zakładami pre-match, puszczenie kuponu z selekcją na e-sport).
Wiecie już, jakie korzyści zapewnia Wam jeden i drugi kod premiowy. W naszej opinii lepiej prezentuje się kod afiliacyjny w Fortunie, ponieważ gwarantuje on więcej korzyści. Naturalnie nie oznacza to, że odradzamy Wam skorzystanie z kodu STS100 u sponsora Jagiellonii Białystok. Nam po prostu bardziej do gustu przypadł kod premiowy Fortuna300, który dedykowany został wszystkim typerom, którzy postanowili dołączyć do społeczności sponsora KSW.

A może rejestracja z innym kodem?

Pewnie domyślacie się, że zarówno Fortuna, jak i STS dopuszczają możliwość rejestracji z zupełnie innym kodami. Pytanie jednak brzmi – o jakie kody dokładnie chodzi? Na szczęście tutaj odpowiedź nie jest wcale trudna, ponieważ zawsze skorzystać możecie z dobrodziejstw kodu promocyjnego LEGALSPORT, który przygotowany został specjalnie dla czytelników serwisu o tematyce bukmacherskiej, a więc www.legalsport.pl. Co istotne, jest to kod uniwersalny, co oznacza, że wpisać go możecie u każdego renomowanego operatora zakładów wzajemnych, w tym też w Fortunie i w STS.
Jeśli więc zdecydujecie się na rejestrację z tym ciągiem liter u sponsora Legii Warszawa, to na dzień dobry zgarniecie aż 335 zł, czyli aż trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 300 zł oraz powiększony bonus bez wpłaty 35 zł. Z kolei rejestracja z kodem LEGALSPORT w STS sprawi, że na początku swojej bukmacherskiej przygody zyskacie 1660 zł (trzy bonusy od wpłaty do 1500 zł, cashback 100 zł oraz całkowicie darmowe zakłady w kwocie 60 zł). Dodatkowo w STS zyskacie dostęp do wszystkich akcji promocyjnych i to zarówno tych tymczasowych, jak i tych stałych.

"Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie u legalnych firm z licencją Ministerstwa Finansów. Wszystkie firmy bukmacherskie, wymienione w powyższym tekście, są legalnymi podmiotami, posiadającymi zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizację zakładów bukmacherskich w Polsce."


Artykuł sponsorowany.


Artykuł sponsorowany