KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Bójka w centrum Garwolina. Policja zatrzymała 3 osoby

Dodano:
garwolin - Bójka w centrum Garwolina. Policja zatrzymała 3 osoby

22 marca, wieczorem garwolińscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które brały udział w bójce, do której doszło dzień wcześniej w centrum miasta. Trwa ustalanie przebiegu zdarzenia, przesłuchiwani są świadkowie. Policjanci dotarli również do osoby pokrzywdzonej.

22 marca rano do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wpłynęła informacja, że dzień wcześniej doszło do bójki z udziałem młodych osób.
- Policjanci natychmiast zajęli się sprawą. Zanim nagranie z całego zajścia trafiło do internetu, garwolińscy policjanci rozpoczęli ustalenia, których celem było zidentyfikowanie pokrzywdzonego, a także sprawców pobicia – informuje sierż. szt. Karolina Lipiec z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Istotne było też rozpoznanie i ustalenie osób, które znajdowały się wśród grupy młodzieży, i które mogły pomóc w ustaleniu szczegółów zajścia. Funkcjonariusze wytypowali szkoły, których uczniowie mogli być widoczni na nagraniu. Dotarli zarówno do uczniów, jak i nauczycieli, zbierali informacje i przeglądali monitoring. Wszystko to doprowadziło do ustalenia i zatrzymania trzech osób. W tej chwili wykonywane są z nimi czynności procesowe. Przesłuchiwani są świadkowie. Policjanci dotarli również do osoby pokrzywdzonej.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kultura inna czy brak? (, #IP 4be6bad3ce) Odpowiedz

Niestety w szkołach też widać, że dzieci i młodzież ukraińska jest coraz bardziej bezczelna. Uważają, że i tak zdadzą do następnej klasy. Kobiety bez skrupułów rozbijają małżeństwa, aby tylko mieć nasze obywatelstwo i są na utrzymaniu głupków z kasą i nierzadko na wysokich stanowiskach. Potrafią się ustawić , za okazaną pomoc

Kleryk (, #IP 1bfdc5a241) Odpowiedz

Są wolne miejsca w okopach na froncie pod Donbasem. Może tam powinno ,,wylądować,, to towarzystwo?

Czy wiecie (, #IP dd5d977a50) Odpowiedz

Wiadomo że są też wiadomości wysyłane przez Ukraińca że dojedzie itd . W końcu gnojek tak kogoś wku....że może już nie mieć problemów nigdy więcej.

Konfederat (, #IP f2e74bddfb) Odpowiedz

Może warto zaprosić do Garwolina posłów Brauna i Bosaka z Konfederacji, myślę że ta sytuacja z patoinfluencerką z Ukrainy i jej synkiem będą idealnym dla nich przykładem do przedstawienia całej Polsce że na za dużo pozwoliliśmy Ukraincą, podaliśmy palec a oni zabierają wszystko, wszędzie co chwilę z nimi problemy są, szkoda niesłusznie oskarżonego Polaka i jego rodziny

Mixerman (, #IP ca34f7abd2) Odpowiedz

Co niektórzy już Bąkiewicza zaprosili !!!

Pilawiak (, #IP c5dd9e4bdf) Odpowiedz

Ukraińcy mają za dobrze w naszym mieście.

(, #IP 94ee22012d) Odpowiedz

porachunki hipsterskie