KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wpadł za narkotyki

Dodano:
garwolin - Wpadł za narkotyki

Amfetamina, waga, foliowe woreczki... Co jeszcze znaleźli policjanci w domu 50-latka?

W ubiegłym tygodniu garwolińscy kryminalni w jednym z mieszkań na terenie Łaskarzewa, ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków.

- W trakcie przeszukania w pomieszczeniach zajmowanych przez 50-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego policjanci znaleźli ponad 100 gramów amfetaminy. Oprócz tego mężczyzna posiadał przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Wśród nich były m. in. elektroniczna waga i foliowe woreczki tzw. dilerki. Funkcjonariusze zabezpieczyli też gotówkę na poczet przyszłych kar - informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy garwolińskiej policji.

Zatrzymany 50-latek trafił do policyjnego celi. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie zarzutów dotyczących posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.REKLAMA:


Zdjęcia: KPP Garwolin


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.