czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Żarciowozy przyjadą do Garwolina

Dodano:
garwolin - Żarciowozy przyjadą do Garwolina

Żarciowozy witają wszystkich wygłodniałych po zimowej przerwie plenerowej.

Żarciowozy witają wszystkich wygłodniałych po zimowej przerwie plenerowej.
Tym razem udowodnią, że na Żarciowozach...
- Jest Pysznie!
- Nie jest drogo!
- Jest czysto!
- A zapachy, które się unoszą to fantastyczna kuchnia i dobra atmosfera!

- Przygotowaliśmy dla Was coś, czego jeszcze nikt nie zrobił! Na Żarciowozach specjalnie dla WAS każdego dnia zlotu - przez pierwszą godzinę będziemy... UWAGA! Wydawali ZA DARMO porcje degustacyjne z każdego Foodtrucka! - zapowiadają organizatorzy.

- Ale to nie koniec! Mamy też coś dla łowców kulinarnych wrażeń. Podczas drugiej godziny każdego dnia zlotu, oprócz standardowego MENU, będziemy mieli dla WAS ofertę specjalną "Happy Hour".

Co to będzie?
Każdy Żarciowóz, wyciągnie "spod lady" menu tylko na godzinę, z którego będzie serwował jedno specjalne danie. To będą nietuzinkowe potrawy, kulinarne wariacje i ciekawe połączenia smaków.

- Oferty oczywiście będą ograniczone, ale o tym dowiecie się śledząc nasze wydarzenie! Także nie zwlekajcie i dzwońcie po znajomych! Dajcie znać komu tylko się da, bo Żarciowozy nadjeżdżają.

Piątek 15:00 - 21:00
Sobota 12:00 - 21:00
Niedziela 12:00 - 20:00Link do wydarzenia.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.