czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Marsz Solidarności z żołnierzami Wojska Polskiego

Dodano:
garwolin - Marsz Solidarności z żołnierzami Wojska Polskiego

Zabierzcie ze sobą flagi, znicze, napisy poparcia i solidarności z polskimi żołnierzami

Starosta powiatu garwolińskiego Iwona Kurowska oraz poseł RP Grzegorz Woźniak zapraszają na Marsz Solidarności z żołnierzami Wojska Polskiego i służbami mundurowymi. Odbędzie się on w środę, 12 czerwca o godzinie 18:00. Zbiórka na placu przed budynkiem starostwa.

- Zabierzcie Państwo flagi biało-czerwone, znicze, napisy poparcia i solidarności z polskimi żołnierzami i służbami mundurowymi, nazwami, miejscowości itp. Bądźmy razem! - informują organizatorzy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Pan Jan (, #IP 1dccfa6b1d) Odpowiedz

Kosiniak Kamysz powinien być zdymisjonowany w trybie natychmiastowym, nie rozumiem dlaczego do ochrony granicy są wysyłani chłopaki co mają 20 lat a nie bardziej doswiadczeni wojskowi przeciwko tym agresywnym imigantom z Afryki czy innego Pakistanu, a ci co oddali strzały to powinny premie dostać a nie zostać zawieszeni. Ale syf jest w tym kraju, Kosiniak do dymisji i do więzienia najlepiej.

(, #IP 5cce932a58) Odpowiedz

Panie Janie 20-21 lat to normalny wiek poborowego.

Pan Jan (, #IP e61a98cac8) Odpowiedz

Wojsko jest zawodowe przecież to dlaczego wysyła się najmłodszych stażem i najgorzej wyszkolonych? Trzeba skończyć z tą patologią i na tych dzikusów wysyłać bardziej doświadczonych wojskowych a nie przestraszonych dwudziestolatków jak ten co zginął, Kosiniak powinien odpowiadać za jego śmierć, zero szacunku mam do tych osób co głosowały na partię tego pseudo ministra.