czan maj 2022

Garwolin Sport

Medale w sporcie szkolnym

Dodano:
garwolin - Medale w  sporcie szkolnym

Trzy medale zdobyli reprezentanci naszego powiatu w Finałach Lekkoatletycznych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się 6 czerwca w Siedlcach.

Złoty medal w skoku w dal dziewcząt zdobyła uczennica SP nr 1 w Łaskarzewie - Wiktoria Barna, która wynikiem 4.79m, zdecydowanie pokonała swoje konkurentki.
Drugi medal – srebrny, wywalczyła w konkursie pchnięcia kulą o wadze 3 kg Maja Luśnia ze SP w Rudzie Talubskiej, która uzyskała 9.90m.
Brązowy medal również w pchnięciu kulą – 10.13m , przypadł w udziale reprezentantowi SP z Wilkowyi - Szymonowi Michalcowi.

W imprezie, która poprzedzona była najpierw eliminacjami powiatowymi, a następnie regionalnymi, wystąpiło 77 szkół w kategorii dziewcząt i 71 wśród chłopców, wystartowało łącznie  ponad 400 młodych lekkoatletów, którzy rywalizowali w 10 konkurencjach o miano najlepszych w województwie mazowieckim.REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.