czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Młody chłopak włamał się do piwnicy i ukradł sprzęt sportowy

Grozi mu za to 10 lat

Dodano:
garwolin - Młody chłopak włamał się do piwnicy i ukradł sprzęt sportowy

Kradzieży dokonał 22-latek. Z komórki lokatorskiej bloku mieszkalnego ukradł przyrządy do ćwiczeń. Podczas przeszukania policjanci odzyskali skradzione mienie.

Na początku czerwca garwolińscy policjanci otrzymali informację, że na ulicy Długiej doszło do włamania do jednej z komórek lokatorskich. Kryminalni ustalili, że sprawca wywarzył z zawiasów drzwi piwnicy i zabrał z jej wnętrza przyrządy do ćwiczeń w postaci hantli, gryfu i obciążników o wadze 100 kg. Pokrzywdzony oszacował wartość skradzionego mienia na 1 tysiąc złotych. - informuje podkom. Małgorzata Pychner. - Policjanci, którzy zajęli się sprawą, jeszcze tego samego dnia ustalili sprawcę włamania. 22-latek usłyszał zarzut. Za kradzież z włamaniem zgodnie z kodeksem karnym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.