czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Wiosenne zagraniczne projekty ZS w Miętnem

Dodano:
garwolin - Wiosenne zagraniczne projekty ZS w Miętnem

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem z kolejnym zagranicznym projektem finansowanym przez UE. Tym razem uczniowie pojechali do Włoch i Gracji, gdzie za zadanie mieli przygotowanie na stronę www słowniczka branżowego z tematyki związanej z mechaniką, branżą maszyn rolniczych oraz prowadzeniem działalności w branży motoryzacyjnej.

W kwietniu uczniowie odwiedzili Włochy, w maju Grecję. Jak przyznaje szkoła, ogromną zaletą wyjazdów międzynarodowych jest możliwość pracy i poznania uczniów z innych europejskich szkół. Tym bardziej, że zwykle współpraca przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze. Zajęcia projektowe trwały 10 dni, a w weekendy był czas wolny, podczas którego uczniowie brali udział w wycieczkach krajoznawczych poznając najciekawsze atrakcje regionów. We Włoszech są to np. Wenecja czy Triest, a w Grecji – masyw Meteory i rejs na malowniczą wyspę Skiathos.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.