czan maj 2022

Garwolin Sport

Medale w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS

Dodano:
garwolin - Medale w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce za nami. W imprezie na stadionie we Włocławsku wzięła udział rekordowa ilość ponad 1000 uczestników ze 107 klubów, gdyż wszyscy traktowali te zawody, jako ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski Juniorów i Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży dla juniorów młodszych.

Medal srebrny w rzucie dyskiem 1.75kg , z bardzo dobrym wynikiem 48.40m, zdobył w kategorii juniorów Wiktor Sikora. Warto dodać, że zwycięzca – Hubert Trościanka ze Szprotawy, pokonał naszego miotacza tylko o 20 cm. Wiktor wystartował również w konkursie pchnięcia kulą i zajął w nim V miejsce – 12.60m. Brązowy dla barw Wilgi wywalczyła w bardzo mocno obsadzonym biegu na 800m Aleksandra Borkowska z czasem 2.17.49s. Wysokie, szóste miejsce, w biegu na 3000m juniorów młodszych zajął Wojciech Grzegrzółka – 9.04.95s. Ósme, punktowane miejsce zdobyły: Ewelina Kucharska – 100m ppł – 15.76s, Maria Całka w pchnięciu kulą – 10,19m oraz Karolina Kałaska, która pokonała dystans 3000m w czasie nowego rekordu życiowego – 10.53.64s i uzyskała normę na III klasę sportową.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Pilawiak (, #IP a246c9e3b6) Odpowiedz

Do redakcji KG wasza strona schodzi na psy nic tu się nie dzieje pokazujecie same nie istotne,mało interesujące tematy.

Nicola Kargul (, #IP fcf52f2c80) Odpowiedz

a jakie są interesujące tematy na tej wsi? ktoś kogoś okradł lub pobił, ktoś po pijaku spowodował wypadek, kogoś zatrzymała policja bo uchylał się od płacenia alimentów. To są informacje, którymi wg żyje i takich informacji oczekuje.