czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Dwaj mężczyźni z Żelechowa i Pilawy zostali zatrzymani za posiadanie narkotyków

Jeden przechowywał je w BMW, drugi miał przy sobie

Dodano:
garwolin - Dwaj mężczyźni z Żelechowa i Pilawy zostali zatrzymani za posiadanie narkotyków

Mefedron i marihuana to narkotyki, które zatrzymała policja dwóm mężczyznom w wieku 29 i 20 lat. Jeden, pod koniec maja, jechał z nimi samochodem, drugi parę dni później miał przy sobie w czasie kontroli.

29- i 20-latek usłyszeli zarzuty posiadania substancji psychotropowych oraz środków odurzających. W jednym z przypadków funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze na poczet przyszłych kar. Obu mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. - informuje podkom. Małgorzata Pychner. - Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Żelechowie, w czasie służby na terenie miasta, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym BMW. Zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie 29-letniego kierowcy, dlatego sprawdzili wnętrze pojazdu i odzież kierującego. W wyniku tych działań zabezpieczyli mefedron i marihuanę. W ubiegłym tygodniu (04.06) policjanci z Pilawy zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim woreczki z suszem roślinnym i białymi kryształkami. Testy wykazały, że były to marihuana i mefedron.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.