czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Słoneczny pociąg wraca na tory. Za ile dojedziemy do Ustki?

Dodano:
garwolin - Słoneczny pociąg wraca na tory. Za ile dojedziemy do Ustki?

W pierwszą sobotę wakacji na szlak wyruszy pociąg „Słoneczny”. Dokąd będzie można nim dojechać i za ile? Sprawdziliśmy.

Przypomnijmy, już w piątek, 21 czerwca, dzieci odbiorą świadectwa i rozpoczną się wakacje. Dzień później wraz z rodzicami mogą już się wybrać pociągiem na wycieczkę nad morzem. W sobotę na trasę wyrusza bowiem znany mieszkańcom pociąg "Słoneczny".
Składa się on z nowoczesnych wagonów piętrowych, które są klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością, a także wyposażone w przewijaki dla niemowląt oraz stojaki na rowery.

Pociąg "Słoneczny" kursować będzie z Warszawy do Ustki, przez Trójmiasto codziennie, od 22 czerwca do 1 września. Sprzedaż biletów rozpoczęła się kilka dni temu. Podobnie jak w zeszłym roku, za bilet normalny w jedną stronę z Warszawy do Ustki zapłacimy 75 zł, a do Trójmiasta 60 zł. Uczniowie za podróż do Trójmiasta zapłacą 37,80 zł, a za bilet do Ustki 47,25 zł. Można je kupić w przedsprzedaży do 7 dni przed planowanym terminem podróży.

Bilety można nabyć:
w aplikacji mobilnej KM,
w kasach biletowych,
w biletomatach,
u kierownika pociągu w dniu przejazdu,
w aplikacji mobilnej SkyCash i mPay,
na stronie bilety.mazowieckie.com.pl.

Szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie na stronie sloneczny.mazowieckie.com.pl.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.