czan maj 2022

Garwolin Sport

Srebrne ''Sępki''. Występy drużyn z powiatu na turnieju minisiatkówki

Dodano:
garwolin - Srebrne ''Sępki''. Występy drużyn z powiatu na turnieju minisiatkówki

Aż sześć z ośmiu drużyn na turnieju w Pilawie pochodziło z powiatu garwolińskiego. Ostatecznie dziewczynki z regionu musiały uznać wyższość LKSu Perła Złotokłos.

Zawody w Pilawie były świetną okazją dla dziewcząt do sprawdzenia swojej formy przed wakacjami. Turniej był rozgrywany na zasadach minisiatkówki w czteroosobowych drużynach. Świetnie pokazujące się w tym sezonie reprezentantki Sępa Żelechów, w nieco zmienionym składzie: Ala Pilarska, Emilka Kowalska, Milena Kawka, Ola Kaczmarczyk i Lena Galbarczyk do samego końca walczyły o końcowy triumf.

 

Przez fazę grupową przeszły jak burza, pokonując na swojej drodze drużyny z Pilawy, Otwocka i Garwolina. Seta straciły tylko z reprezentantkami Dwójki Garwolin, które pokonały po bardzo zaciętym spotkaniu.

 

W półfinale podopieczne Łukasza Bogusza nie bez problemów pokonały pierwszy zespół SP Pilawa, a finał to już niestety pewne zwycięstwo oponentek ze Złotokłosa, które tym samym zgarnęły cały turniej na swoje konto.

 

 
Klasyfikacja końcowa:

 


1. LKS Perła Złotokłos

2. Sęp Żelechów

3. SP Pilawa 1

4. UKS Dwójka Garwolin

5. MKS Otwock

6. KS Snajper Sośninka

 

7. SP Pilawa II

8. Promnik Gończyce

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.