czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Koncert jedyny w swoim rodzaju. Wystąpi tata i córka

Dodano:
garwolin - Koncert jedyny w swoim rodzaju. Wystąpi tata i córka

Zapraszają Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Lodziarnia Amarante.

Wojtek i Tosia Baduchowscy. Tata i córka. Do tego dźwięki gitary, piękne głosy i wyjątkowe piosenki. Niedzielny wieczór w centrum Garwolina zapowiada się wyjątkowo dobrze. Na muzyczne spotkanie z Wojtkiem Baduchowskim i jego córką Antoniną zapraszają Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Lodziarnia Amarante.

Niedzielny koncert, który odbędzie się w lodziarni Amarante na Skwerze Solidarności, nosi tytuł „Piosenki nie tylko Krzysztofa Klenczona”. Jakich utworów w wykonaniu Wojtka Baduchowskiego i Antoniny Baduchowskiej można się spodziewać?

- Chcemy w niedzielę spędzić klimatyczny wieczór, przypominając piosenki Krzysztofa Klenczona, i nie tylko jego, w akustycznych aranżacjach. Zaśpiewamy także inne znane utwory z klasyki polskiej muzyki, w naszym odczuciu zasługujące na przypomnienie. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie – podkręslają artyści.

Koncert odbędzie się 7 lipca o godzinie 20:30. Wstęp wolny.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.