czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

To miejsce jest nazywane Teneryfą Mazowsza. Znajduje się niedaleko Garwolina!

Dodano:
garwolin - To miejsce jest nazywane Teneryfą Mazowsza. Znajduje się niedaleko Garwolina!

Zapowiada się upalny tydzień. Podpowiadamy, gdzie możecie go spędzić.

Zdaniem synoptyków czeka nas naprawdę słoneczny tydzień. Możemy się spodziewać temperatur wynoszących ponad 30 stopni C. Takie dni warto spędzić w miejscu, gdzie upał nie będzie tak bardzo dokuczliwy, czyli nad wodą.

Mieszkańcy naszego powiatu mają to szczęście, że nie muszą planować dalekich podróży, żeby poczuć się jak na hiszpańskiej wyspie, ponieważ tuż przy obwodnicy Garwolina znajduje się Park Wodny nad Jeziorem Mamucim, nazywany potocznie Teneryfą Mazowsza. Miejsce to ma stałe grono bywalców.

Prowadzący obiekt zapewniają, że ich niezaprzeczalnym atutem jest jakość wody. - Bardzo ważne jest to, aby woda spełniała wszystkie wymogi czystości i była bezpiecznym miejscem do kąpieli - podkreślają na swojej stronie. Jak dodają, na miejscu na turystów czeka plaża, strzeżone kąpielisko z trzema strefami kąpieli. Całość jest mocno nasłoneczniona, ponieważ nie ma tu żadnych drzew, odrobinę cienia zapewnią parasole i palmy.

Cena biletów wygląda następująco: od poniedziałku do piątku 30 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy). W weekendy 40 zł (normalny) i 35 zł (ulgowy). Na miejscu jest możliwość wypożyczenia rowerku wodnego oraz kajaka.

Fot. Park Wodny "Mamut"

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 42b755a351) Odpowiedz

Cena wejściówki to przegięcie tym bardzie, że za rowerki i inne atrakcje są płatne!! Też wolę wydać na paliwo i pojechać nad firlej

Mamut (, #IP a0bbe41591) Odpowiedz

Sam obiekt jest spoko ale wypoczynek przy ciągłym szumie samochodów z ekspresówki jest słaby już po godzinie bardzo męczący.

Teneryfa Mazowsza? (, #IP 38f82ff0c3) Odpowiedz

Pierwszy raz słyszę. Potocznie to wyrobisko po budowie obwodnicy Garwolina nazywa się ,,Mamut a to dlatego że wykopano tam kości mamuta.

Pilawiak (, #IP 2e8272bb1e) Odpowiedz

Wolę nad firlej przede wszystkim o wiele taniej. Wiazd autem na cały dzień 20 zł. Nie ważne ile osób.

Wypoczynek - taniej (, #IP 0029e16979) Odpowiedz

A JESZCZE TANIEJ BEDZIE JAK ZOSTANIESZ JEDEN Z DRUGIM W DOMU i nie fermencil

EMKA 10/10 (, #IP 5413cbcdee) Odpowiedz

Bedokk (, #IP 2939ff574f) Odpowiedz

Zgadzam się w 100%!!