czan maj 2022

Garwolin Sport

Udana inauguracja Snajper Areny! Sośninka z pucharem Wójta

Dodano:
garwolin - Udana inauguracja Snajper Areny! Sośninka z pucharem Wójta

W ostatnią niedzielę doszło do hucznej inauguracji nowopowstałej Snajper Areny dla dorosłych sympatyków piłki nożnej. W turnieju nie zabrakło emocji, a gospodarze nie byli gościnni i triumfowali.

Obiekt w Sośnince oficjalnie otwarty dla wszystkich kategorii wiekowych! Tym razem Snajper Arena gościła turniej w kategorii Open dla sympatyków piłki nożnej. Do zawodów zgłosiło się aż dziesięć zespołów.
Rozgrywkom towarzyszyła bardzo zacięta rywalizacja, ale w ostatecznym rozrachunku mistrzami zostali właśnie gospodarze. Na początku uczestnicy rywalizowali w dwóch pięciozespołowych grupach, spośród których do półfinałów awansowały po dwie najlepsze.
Okazały się nimi: Snajper Sośninka, ACORN Logistics, Wilk Wilkowyja i Absolwent Budel. Pary półfinałowe stworzyły Snajper z Wilkiem i ACORN z Absolwentem. Ten pierwszy nie przyniósł bramek, ale błyszczał w nim, nie po raz ostatni tego dnia, późniejszy najlepszy bramkarz turnieju Łukasz Kępka. Dzięki temu gospodarze znaleźli się w finale.
Drugi mecz półfinałowy to nieznaczne zwycięstwo ACORN 1:0, które dało im awans do meczu finałowego.
Tuż przed nim zagrano o trzecie miejsce. Tam Wilki pokonały z łatwością Absolwenta 3:0. Finał znowu zmusił organizatorów do zawierzenia rozstrzygnięć jedenastkom. Na wysokości zadania stanął Kępka i broniąc dwa rzuty karne dał swojej ekipie mistrzostwo!
Ostateczna klasyfikacja:

  1. Snajper Sośninka
  2. Acorn Logistics
  3. Wilk Wilkowyja
  4. Absolwent Budel
  5. GKS Górzno
  6. Sprzęgło Sosnowiec
  7. Anzu Sośninka
  8. Piątka United
  9. Piątkowe Grajki
  10. Wisła Podwierzbie
Wyróznienia indywidualne:
Król strzelców: Dariusz Zając (Snajper Sośninka) - 3 gole
Najlepszy bramkarz: Łukasz Kępka (Snajper Sośninka)
MVP Turnieju: Kacper Kaliński (ACORN Logistics)

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.