Garwolin Sport

Baldaccini zwycięzcą Otwartego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm Grzegorza Woźniaka

Dodano:
garwolin - Baldaccini zwycięzcą Otwartego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm Grzegorza Woźniaka

W niedzielę 24 lipca na „orliku” w Starym Pilczynie został rozegrany Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm Grzegorza Woźniaka. W zawodach udział wzięło 15 drużyn z województwa mazowieckiego. Jedna przyjechała aż z Płońska. Najlepiej w Turnieju wypadł zespół Baldaccini.

Zespoły zostały podzielone na 4 grupy po 4 zespoły. W zawodach udział wzięli: Baldaccini, Tynk Pol, Budel, Lech Team, Składak, GKS Gocław, OSP Podebłocie, Mix Amator, Pogorzel, The Blues, Paralityk Jaworzno, Królewski Team, Nadstal Krzaki Czaplinowskie, Nieważne i Husaria Return.

Jednym z najciekawszych meczów grupowych był pojedynek Baldaccini  z Tynk Polem (3:2). W ćwierćfinałach zmierzyło się 8 drużyn – po dwie najlepsze z każdej grupy: Baldaccini, Budel, Lech Team, Tynk Pol, Składak, GKS Gocław, OSP Podebłocie, Mix Amator.

W meczu półfinałowym pomiędzy Baldaccini a Lech Team, w regulaminowym czasie nie padły bramki. Karne lepiej strzelał zespół Baldaccini (6:5). W drugim półfinale Mix Amator rozbił Składaka aż 4 do 0.

REKLAMA:


W meczu o trzecie miejsce Lech Team pokonał Składaka w karnych 3:2. W regulaminowym czasie było 1:1.

W finale Baldaccini pokonał Mix Amatora 1:0.

Końcowa kolejność:

L.p.

Nazwa drużyny

1

Baldaccini

2

Mix Amator

3

Lech Team

4

Składak

5

OSP Podebłocie

6

GKS Gocław

7

Budel

8

Tynk Pol

9

Nieważne

10

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

11

Królewski Team

12

Paralityk Jaworzno

13

The Blues

14

Husaria Return

15

Pogorzel

16

Bad Boys ZastawieSzczegółowe wyniki TUTAJ

Królem strzelców został Arkadiusz Zalewski z Lech Team, najlepszym bramkarzem Adrian Okleja (Baldaccini), a najlepszym zawodnikiem Andrzej Gronosz (Mix).

Puchary i nagrody zawodnikom wręczali: poseł na Sejm Grzegorz Woźniak, radny powiatowy Marek Ziędalski, wójt gminy Łaskarzew Marian Janisiewicz, przewodniczący rady gminy Łaskarzew Jerzy Błachnio i organizator Filip Rutkowski.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 86

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.