czan maj 2022

Ciekawe tematy z Garwolina

Ola Tudek w telewizji

Dodano:
garwolin - Ola Tudek w telewizji

12-letnia Aleksandra Tudek z Woli Rębkowskiej wzięła udział w nagraniach do programu Załoga Eko emitowanego w TVP Polonia. Olę zobaczymy w telewizji już od 3 listopada. Emisje programu są w każdy czwartek.

Ola przeszła etap castingów do programu, które odbywały się na wiosnę, następnie brała udział w zdjęciach podczas wakacji. Ekipa małych ekologów była m. in.  pod Śnieżką, w Parku Narodowym Gór Stołowych, gdzie dzieci uczyły się o pochodzeniu tego wyjątkowego masywu górskiego. Młodzi aktorzy pomagali również ratować ginące rośliny Karkonoszy.

Ola śpiewa od zawsze, ale od 5 lat uczy  się śpiewu w Best Vocal Studio pod kierunkiem Aurelii Luśni. Gry na gitarze uczy się od 6 lat u Marka Gryzieckiego w Szkole Muzycznej I Stopnia w Garwolinie.

REKLAMA:


Aleksandrę Tudek zobaczymy w TVP Polonia: 3 listopada, 1 grudnia, 15 grudnia, 5 stycznia 2017 i 26 stycznia 2017.

Program Załoga Eko ma za zadanie edukację dzieci w zakresie przyrody. Dzieci, dzięki uczestnictwu w nagraniach odwiedzają ciekawe miejsca w Polsce.

W piątej serii programu dzieciaki z Załogi Eko miały bardzo pracowite wakacje. Wraz ze swoim opiekunem, leśnikiem i ekologiem - Jarosławem Krawczykiem spakowali plecaki i wyruszyli w podróż po Polsce szlakiem Parków Narodowych,w poszukiwaniu skarbów polskiej przyrody.

Podążając ścieżkami obszarów chronionych, dzieci spotykały na swej drodze przyrodników, którzy działają na rzecz ochrony polskiej przyrody. Załoga Eko przemierzyła Polskę od Mazur po Tatry, poznała rzadkie i ginące gatunki roślin i zwierząt.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 10

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.