Garwolin Sport

Turniej Piłkarski „Pożegnanie Lata” w Borowiu – 8 października 2016

Dodano:
garwolin - Turniej Piłkarski „Pożegnanie Lata” w Borowiu – 8 października 2016

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Borowiu był gospodarzem rozegranego 8 października turnieju piłkarskiego. Wzięły w nim reprezentacje ośrodków młodzieżowych z województwa mazowieckiego i lubelskiego – Gostchorz, Wojnów, Puławy i dwie drużyny z Borowia.

Rozgrywki odbywały się w duchu przyjacielskiej rywalizacji systemem każdy z każdym. Dzięki temu rozegrano 10 spotkań na borowieckim orliku. I jak się później okazało los w pierwszym spotkaniu sparował I drużynę MOW Borowie z MOW Wojnów. Wynik spotkania 1-1. Potem obydwie te drużyny wygrały swoje spotkania i o końcowym sukcesie Borowia zadecydował lepszy bilans bramkowy.

Ostateczna klasyfikacja turnieju w Borowiu:
1. MOW Borowie I
2. MOW Wojnów
3. MOW Puławy
4. MOW Gostchorz
5. MOW Borowie II

REKLAMA:


Królem strzelców został Jacek Sułkowski z MOW Gostchorz (7 trafień), najlepszym bramkarzem Cyprian Broda, a najlepszym piłkarzem turnieju Jan Pomarański z MOW Borowie.

Na zakończenie turnieju wszyscy jego uczestnicy wspólnie biesiadowali przy grillu i smacznym bigosie, a puchary i dyplomy wręczył dyrektor MOW Borowie Zbigniew Karwowski.
Organizatorzy mają nadzieję, że ten turniej na stałe wejdzie do kalendarza sportowego Borowia.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

sąsiad (, #IP 36e11ae0d4) Odpowiedz

Gratulacje dla chłopaków i organizatorów, sport to najlepszy sposób na integrowanie młodzieży i ćwiczenie charakteru.