Rozrywka | Kultura Garwolin

Koncert uczniów Best Vocal Studio w Restauracji Sulbin

Dodano:
garwolin - Koncert uczniów Best Vocal Studio w Restauracji Sulbin

Wczoraj około 50 uczniów Best Vocal Studio zaprezentowało się w nastrojowym koncercie w Restauracji Sulbin. Występ przed publicznością miał za zadanie oswoić uczniów ze sceną i zmobilizować ich do dalszej pracy. W koncercie uczestniczyła rodzina i znajomi wokalistów.

We wczorajszym koncercie zaprezentowali się uczniowie w wieku od 7 do 28 lat. Niektórzy uczą się w szkole już nawet 7 lat, dla innych nauka rozpoczęła się niedawno, a występ w Sulbinie był pierwszą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przed publicznością.

- Jestem bardzo zadowolona z  koncertu. Nie było żadnych wpadek. W Szkole jest bardzo dużo nowych osób, a poradziły sobie wczoraj świetnie. Co roku odchodzą od nas uczniowie, którzy idą na studia a mimo to nowych talentów nie brakuje. Uczniowie śpiewają bardzo świadomie. Niektórzy przed koncertem odbyli tylko 10 lekcji 
- mówi Aurelia Luśnia, nauczyciel śpiewu z BVS.

Koncerty mają za zadanie oswoić uczniów ze sceną i zmobilizować ich do dalszej pracy.
- Koncerty są okazją do konfrontacji z widzem i dają lepszą motywację do dalszej pracy. Rzadko się zdarza, że ktoś się zniechęca. Na kilkuset moich uczniów może 3 osoby nie śpiewały w koncertach. Pozostali korzystają z możliwości jakie daje im Best Vocal Studio i uczą się od siebie nawzajem – mówi Aurelia Luśnia.

REKLAMA:


Nie tylko odtwarzają, ale także tworzą

We wczorajszym koncercie uczniowie zaśpiewali covery, ale w Best Vocal Studio uczą się także pisać teksty i tworzyć muzykę.

- Z reguły to jest tak, że uczniowie przychodzą do nas z tekstem i pomysłem na muzykę, a podczas zajęć wspólnie dopracowujemy ten materiał. Uczniowie Szkoły Muzycznej, którzy pracuję z nami w Best Vocal Studio zapisują swoją muzykę w postaci nut
– mówi Aurelia Luśnia.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 62

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gratulacje !!! (, #IP 57c394b61d) Odpowiedz

Gratulecje dla dzieci i ich nauczycieli. To było niesamowite :). Nasze lokalne dzieci pięknie śpiewają, mają zdolnosci aktorkie, nie mają tremy na scenie, a co najważniejsze występowanie sprawia im radość. Pani Aurelia pomaga wygiągać z nich to co najlepsze. SUPER !

Ale ktoś jest kretynem. (, #IP 2019cc1658) Odpowiedz

Ludzie poszli posłuchać czego ich pociechy (dzieci, wnuczęta) nauczyły się, a nie popijać - cokolwiek miałoby to znaczyć.

Ale kulturka! (, #IP 416e3939df) Odpowiedz

Widzę że większość o suchym pysku siedzi. Wypadało by chociaż jakiś napój zamówić i przez rureczkę sączyć żeby dłużej zajęło a nie przy pustych stołach.

Kulturka (, #IP d8ced526f9) Odpowiedz

:) niektórzy mają w genach krytykę!!! Inaczej nie potrafią.....

obserwator (, #IP b1ae54439d) Odpowiedz

Nie bać się krytyki. A szatnia też była zamknięta ? Czy to strach o portfele......