Wiadomości z Garwolina

Dzień otwarty w Kuźni Talentów w Chotyni

Dodano:
garwolin - Dzień otwarty w Kuźni Talentów w Chotyni

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Kuźnia Talentów w Chotyni zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. w godzinach 10.00-13.00. Zgłoszenia udziału są przyjmowane pod nr tel. 694-366-302 do 30 marca 2017 r.

A co przygotowali gospodarze dla swoich gości? Wiele atrakcji! Na dzieci będą czekały ciekawe doświadczenia i eksperymenty – wybuchające wulkany, czary kolorami, ocean w butelce, magiczny piasek i wiele, wiele innych. Podczas zabaw i gier sprawnościowych dzieci będą mogły spożytkować rozpierającą je energię. Dzieci zamienią się również w artystów i aktorów podczas zajęć plastycznych i teatralnych, a łamigłówki językowe pozwolą poznać nowe zwroty w języku angielskim. Wszystko po to, aby dzieci doświadczyły, jak to jest być uczniem Kuźni Talentów, gdyż właśnie takie metody każdego dnia wykorzystują nauczyciele pracujący w placówce.

Rodzice będą mogli w tym czasie poznać ofertę szkoły, którą przedstawi dyrektor szkoły Agnieszka Głasek. Dowiedzą się, dlaczego warto posłać dzieci właśnie do Kuźni Talentów. Szkoła działa już trzeci rok i aktualnie prowadzi nauczanie w klasach 0-VI, a od września VII. Z każdym rokiem przybywa zadowolonych uczniów i rodziców, którzy zdecydowali się na ofertę szkoły ze względu na jej różnorodność, wiele zajęć dodatkowych, indywidualne podejście do uczniów, aktywizujące metody pracy z uczniem, małą liczebność klas, bezpieczeństwo, wiele atrakcji czekających na dzieci. Szkoła znajduje się w spokojnej okolicy i zapewnia dowóz dzieci z Lipówek, Garwolina, a od września ’17 planowany jest również dowóz z Łaskarzewa i Górzna.

Podczas dnia otwartego rodzice będą również mogli spotkać się z neurologopedą Sebastianem Grzechnikiem, który przybliży rodzicom zagadnienia związane z nauką czytania, a doradca metodyczny i ekspert MEN Maria Gudro-Homicka doradzi rodzicom, jak mogą wspomóc dzieci w procesie edukacji i co dobrego wniesie reforma systemu edukacji w edukację dzieci.

Przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku zebrani goście będą mogli podyskutować, zadać pytania ekspertom i otrzymać na nie odpowiedzi.

Zainteresowany? Świetnie! Oto mała galeria zdjęć pokazująca co się na co dzień dzieje w Kuźni Talentów.

Galeria 31

Artykuł sponsorowany