Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencjedo dnia 10-08-2017r.

Dodano:

7 sierpnia

Garwolin, ul. Andersa, godz. 19.53
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letnia kobieta, kierująca osobowym audi wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku 30-letnim motocyklistą. Kierujący trzeźwi. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca kobieta i została przetransportowana do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

9 sierpnia

Chromin, godz. 7.54
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna kierujący osobowym audi, wyjeżdżając z parkingu sklepowego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym osobowym seatem. Kierowcy trzeźwi. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznali obydwaj kierujący i zostali przetransportowani do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z  KPP Garwolin.

REKLAMA:


Trąbki, ul. Czarna Droga, godz. 18:48
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni kierowca peugeota, podczas wykonywania manewru cofania nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym skuterem. 48-letnia pasażerka skutera z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Kierowcy pojazdów trzeźwi, pasażerka jednośladu 2,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

10 sierpnia

Garwolin
Policjanci z KPP Garwolin zatrzymali D. Sz., lat 34 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym bmw, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,95 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Zabruzdy Kolonia
Policjanci z PP Miastków Kościelny, zatrzymali R. B., lat 33 zam. pow. Garwolin, który kierował ciągnikiem rolniczym MTZ, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,73 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.