Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 20-08-2017r.

Dodano:

14 sierpnia

Gończyce
Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali Ł. Z., lat 23 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym fiatem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,81 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Stoczek DK76, godz. 15.40
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-letni mężczyzna kierujący osobowym peugeotem, z dotychczas nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo samochodem osobowym m-ki VW Passat, którym kierował 60-leni mężczyzna.  Na skutek zderzenia kierowcy pojazdów jak i dwoje pasażerów (mężczyzna 24-lata – peugeot i kobieta 63-lata z vw) trafiło do szpitali. Kierowca osobowego vw po udzieleniu pomocy medycznej został wypisany do domu. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

15 sierpnia

Domaszew
A. P., lat 25 zam. pow. Garwolin osobowym fiatem zjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało znajdował się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym 1,15 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz kierował pojazdem pomimo zakazu sądowego. Mężczyzna został  zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Łaskarzew
W dniach między 4 a 15 sierpnia sprawca, wykorzystując nieobecność domownika dokonał kradzieży pieniędzy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z PP Łaskarzew.

Garwolin, ul. Kościuszki
Z 14 na 15 sierpnia nieznany sprawca, z terenu działki na ogródkach działkowych, dokonał kradzieży kilkudziesięciu roślin ozdobnych oraz grilla ogrodowego. Pokrzywdzona starty oszacowała na kwotę kilku tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin. 

16 sierpnia

Maciejowice
Policjanci z PP Maciejowice zatrzymali K. P., lat 41 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,84 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Kolonia Gocław DK 17, godz. 10:46
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 46-letni mężczyzna kierujący osobowym VW,  nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył osobowego BMW, którym kierował 57-letni mężczyzna, który następnie uderzył w osobową Skodę  kierowaną przez 18-latka. W wyniku zdarzenia do szpitala zostały zabrane dwie osoby, z czego na obserwacji pozostał kierowca BMW. Wszyscy kierujący zbadani na stan trzeźwości - trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

17 sierpnia

Antoniówka Świerżowska
Policjanci z PP Maciejowic zatrzymali J. P., zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym fiatem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,70 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

18 sierpnia

Podebłocie
Policjanci z PP Trojanów podczas kontroli drogowej osobowego vw, u 31-letniego mężczyzny ujawnili 2 woreczki foliowe z zawartością białego proszku – amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


Jaźwiny, gm. Borowie
W. K., lat 35 zam. pow. Garwolin, kierując osobową hondą uderzył w przydrożny hydrant, a następnie zjechał do przydrożnego rowu, jak się okazało znajdował się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym 2,54 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został  zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wólka Ostrożeńska
J. S., lat 59 zam. pow. Garwolin doprowadził do kolizji drogowej z osobowym vw. Jak się okazało sprawca kolizji prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

19 sierpnia

Bączki
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali A. K., lat 26 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym fiatem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,89 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz nie stosował się do sądowego zakazu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Wilga, ul. Kaczora Donalda
M. N., lat 68 zam. pow. Warszawa, kierując osobowym volvo uderzył w przydrożne drzewo, jak się okazało znajdował się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym 2,07 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Wilga, ul. Stawowa
J. Ł., lat 17 zam. pow. Otwock, kierując osobowym oplem doprowadził do kolizji z osobowym peugeotem. Jak się okazało młody mężczyzna nie podsiadał uprawnień do kierowania pojazdami oraz podczas zdarzenia znajdował się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,55 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

20 sierpnia

Wilga, ul. Warszawska
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali K. E., lat 20 zam. pow. Otwock, który kierował osobowym fiatem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,67 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Wróble Wargocin
Nieznany sprawca wykorzystując nieobecność domownika, włamał się do obiektu skąd dokonał kradzieży pieniędzy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy włamania zajęli się policjanci z PP Maciejowice.

Jagodne, S17 godz. 15.04
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letni kierowca osobowego opla, nie zachował szczególnej ostrożności i doprowadził do zderzenia ze stojącym w korku osobowym vw, kierowanym przez 37-letniego mężczyznę. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 10-letnia pasażerka vw i została przetransportowana do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.