Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 27-08-2017r.

Dodano:

21 sierpnia

Sobolew, ul. Spacerowa, godz. 11:17
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 57-letni mężczyzna kierujący osobowym fordem, włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej 64-letniej rowerzystce. Na skutek zderzenia, kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

22 sierpnia

Chotynia
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali R. D., lat 45 zam. pow. Lublin, który kierował osobowym fordem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,49 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz nie stosował się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Wola Korycka Dolna
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali M. B., lat 44 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,64 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

23 sierpnia

Mierżączka S17, godz. 1:28
30-letni mężczyzna, kierujący osobowym Mitsubishi, nie dostosował prędkości oraz techniki jazdy do warunków drogowych, na skutek czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowe zapory zmieniające organizację ruchu. Obrażeń ciała, doznał 24-letni pasażer pojazdu i został przetransportowany do szpitala. Kierujący pojazdem trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Żelechów
Policjanci z PP Żelechów zatrzymali J. P., lat 24 zam. pow. Garwolin, który kierował osobową hondą, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,21 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

24 sierpnia

Garwolin, ul. Kościuszki, godz. 9:29
22-letnia kobieta kierująca osobowym fiatem, nie zachowała szczególnej ostrożności i doprowadziła do potrącenia prawidłowo jadącego 59-letniego rowerzysty. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Gocław
Nieznani sprawcy włamali się do domu, skąd dokonali kradzieży biżuterii. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców kradzieży zajęli się policjanci z PP Pilawa.

REKLAMA:


DK 17 Józefów/Potaszniki godz. 18:18
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca osobowym fiatem na łuku drogi z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pasu ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z osobowym bmw. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca fiatem oraz dwoje pasażerów tego pojazdu. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

25 sierpnia


Cyganówka
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali K. K., lat 21 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym bmw, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,79 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Sobolew, ul. Projektowana, godz. 20:46
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 36-letni mężczyzna kierujący motocyklem marki Honda, potrącił jadącą rowerem w tym samym kierunku 9-letnią dziewczynkę. Jak się okazało mężczyzna w wydychanym powietrzu posiadał 1.68 promila alkoholu. Obydwoje uczestnicy zdarzenia z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali. Postępowanie prowadza policjanci z PP Sobolew.

26 sierpnia


Wola Rębkowska, ul. Ogrodowa
Nieznani sprawcy włamali się do budynku firmy, skąd dokonali kradzieży armatury, butli gazowej, odzieży, sprzętu AGD oraz mebli biurowych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

27 sierpnia

Garwolin, ul. Kościuszki, godz. 00:24
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierujący osobowym audi, najechał na tył osobowego renaulta. Na skutek zderzenia, kobieta kierująca renaultem doznała obrażeń ciała i został przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.