Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 31-08-2017r.

Dodano:


29 sierpnia

Wilga
Nieznani sprawcy włamali się do sklepu spożywczo-przemysłowego, skąd dokonali kradzieży artykułów spożywczych, przemysłowych, tytoniowych i monopolowych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych.  Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców kradzieży zajęli się policjanci z PP Wilga.

30 sierpnia

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali W. M., lat 46 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym peugeotem, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,44 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pilawa, ul. Aleja Wyzwolenia, godz. 10:48
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 74-letni mężczyzna, kierujący osobowym daewoo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo 51-letniemu motocykliście. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący motocyklem Honda  i został przetransportowany do szpitala. Kierujący zbadani na stan trzeźwości z wynikiem negatywnym. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

REKLAMA:


Mierżączka, DK 17, Godz. 13:28
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 49-letni mężczyzna kierujący osobowa hondą jadąc w kierunku Lublina na odcinku przebudowy drogi z dotychczas  nieustalonych przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu zderzając się z trzema jadącymi prawidłowo pojazdami poruszającymi się w kierunku Warszawy – osobowym oplem (nauka jazdy), dacią kierowaną przez 43-letniego mężczyznę oraz oplem kierowanym przez 44-letnią kobietę. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego do szpitala została przewieziona 44-letnia kobieta kierująca osobowym oplem. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

31 sierpnia

Kamionka
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali P. R., lat 27 zam. pow. Łuków, który kierował motocyklem, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.