Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 10-09-2017r.

Dodano:

4 września

Łaskarzew
Policjanci z PP Łaskarzew zatrzymali J. R., zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym fordem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,38 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

DK 17, Jagodne, godz. 9:32
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 67-letni mężczyzna, kierujący samochodem ciężarowym marki Scania, nie zachował należytej ostrożności do warunków panujących na drodze i najechał na stojącego w korku osobowego renaulta, którym kierował 62-letni mężczyzna. Następnie renault uderzył w tył stojącego audi, a audi w mercedesa. W wyniku zdarzenia  obrażeń ciała doznał kierujący osobowym renaultem i został przetransportowany do szpitala. Kierowca renaulta miał 0,39 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, reszta kierowców trzeźwa.  Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

5 września


Wola Rębkowska
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali T. W., lat 34 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym bmw, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pilawa
Policjanci z PP Pilawa zatrzymali poszukiwaną listem gończym 36-letnia kobietę w celu doprowadzenia do zakładu karnego. 

6 września

Żelechów
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali R. S., zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym vw, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,42 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

8 września

Oblin, godz. 00:11
Mężczyzna kierujący osobowym oplem, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Jak się okazało kierujący w wydychanym powietrzu posiadał 0,56 promila alkoholu. Pasażer pojazdu (0,12 promila) z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.
Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Celejów
Nieznani sprawcy z ogrodzonej posesji dokonali kradzieży ciągnika rolniczego marki KUBOTA, rok prod.2014. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkuset tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin. 

Samogoszcz
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali J. B., lat 42 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,93 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

9 września

Kownacica
Policjanci z PP Sobolew zatrzymali J. T., lat 57 zam. pow. Garwolin, który kierował ciągnikiem rolniczym, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,89 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

10 września

Wilga
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali K. B., lat 18 zam. pow. Grójec, który kierował osobową mazdą, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,23 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Łaskarzew
Policjanci z WK KPP Garwolin dokonali zatrzymania 34-letniego mężczyzny poszukiwanego listem gończym, celem odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym.

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin, u 24-letniego mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku – amfetamina. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin u 36-letniego mężczyzny ujawnili dwa woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego – marihuana. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wola Rębkowska
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali S. K., zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym fiatem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,07 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.