Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 17-09-2017r.

Dodano:

11 września

Puznówka
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali R. C., lat 43 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym fordem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Mroków
Nieznani sprawcy dokonali kradzieży oleju napędowego w ilości 1600 litrów z trzech pojazdów ciężarowych. Pokrzywdzona firma oszacowała straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się z policjantami z PP Trojanów.

Lipówki
Nieznani sprawcy dokonali kradzieży oleju napędowego w ilości około 700 litrów z trzech pojazdów ciężarowych. Pokrzywdzona firma oszacowała straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się z policjanci z PP Pilawa.

Borowie
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali K. G., lat 53 zam. pow. Pułtusk, który kierował dostawczym fordem, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,44 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz kierował pojazdem pomimo cofniętych uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

12 września

Ostrybór
Z 11/12 nieznani sprawcy włamali się do sklepu, skąd dokonali kradzieży wyrobów tytoniowych, monopolowych oraz pieniędzy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkunastu tysięcy złotych.  Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania, zajęli się policjanci z PP Wilga.

Wola Korycka Górna
Policjanci z PP Trojanów zatrzymali D. B., lat 45 zam. pow. Garwolin, który kierował motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,51 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin zatrzymali M. P., lat 35 zam. pow. Garwolin, która kierowała osobowym mercedesem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

13 września

Zwola
Policjanci z PP Miastków Kościelny zatrzymali D. K., lat 32 zam. pow. Łuków, który kierował osobowym renaultem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3,78 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Damianów
Z 12/13 nieznani sprawcy, włamali się do sklepu spożywczo-przemysłowego, skąd dokonali kradzieży wyrobów tytoniowych różnych marek oraz pieniędzy. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania, zajęli się policjanci z PP Trojanów.

Żelechów, ul. Długa, godz. 19:34
31-letni mężczyzna kierujący osobowym vw, potrącił na oświetlonym przejściu dla pieszych 82-letniego mężczyznę, znajdującego się już na drugim pasie jezdni. Kierujący wraz z pieszym, zbadani na trzeźwość z wynikiem negatywnym. Na wskutek zderzenia pieszy doznał obrażeń ciała i został  przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

REKLAMA:


Maciejowice
Od 9 do 13 nieznani sprawcy z terenu Cmentarza Parafialnego z Pomnika Nieznanego Żołnierza dokonali kradzieży płyty wykonanej z mosiądzu o wymiarach 55x36cm, na której znajdował się napis "Byliśmy Ojczyźnie Wierni do Ostatniego Tchu Życia" oraz płaskorzeźby z popiersiem trzech żołnierzy z polem bitwy w tle. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy kradzieży, zajęli się policjanci z PP Maciejowice.

14 września

Dąbrowa-Kolonia
38-letni mężczyzna kierujący osobową hondą wjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało, kierowca pojazdu znajdował się w stanie nietrzeźwości  - wynoszącym 1,72 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Więcków
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali K. U., lat 53 zam. pow. Garwolin, który kierował ciągnikiem rolniczym, pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

15 września

Podebłocie
Policjanci z PP Trojanów zatrzymali A. K., lat 42 zam. pow. Garwolin, który kierował osobową mazdą, znajdując się w stanie po nietrzeźwości - wynoszącym 3,19 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Garwolin
Dzielnicowy w jednym z mieszkań ujawnił osobę poszukiwaną do ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Miastków Kościelny
Policjanci z PP Miastków Kościelny zatrzymali G. W., zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym daewoo, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,31 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

17 września

Cyganówka
Policjanci z PP Wilga zatrzymali A. K., lat 31 zam. pow. Otwock, który kierował osobowym seatem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,89 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Garwolin ul. Staszica godz. 11:31
37-letnia kobieta kierująca osobowym mitsubishi, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej osobowym fordem 21-letniej kobiecie. W wyniku czego doszło do zderzenia tych pojazdów. Do szpitala z obrażeniami ciała została przewieziona 61-letnia pasażerka mitsubishi. Kierujące trzeźwe. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.