Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 24-09-2017r.

Dodano:

18 września

Przyłęk, godz. 15:54
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 22-letni mężczyzna, kierując osobowym audi z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem po czym zjechał do przydrożnego rowu, gdzie bokiem samochodu uderzył w skarpę drzewa. W wyniku zdarzenia ciężkich obrażeń ciała doznali kierujący oraz 34-letni pasażer pojazdu. Na miejsce zostało zadysponowane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz karetka, które przetransportowały rannych do szpitali. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Miętne
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali M. D., lat 45 zam. pow. Garwolin, która kierowała osobowym fiatem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Łaskarzew
Policjanci z PP Łaskarzew zatrzymali P. M., lat 28 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym audi, pomimo wydanej  decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

19 września

Łaskarzew
Policjanci z PP Łaskarzew zatrzymali P. M., lat 28 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym audi, pomimo wydanej  decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Laliny
Policjanci z Zespołu ds. Prewencji w Borowiu, zatrzymali K. O., lat 44 zam. pow. Garwolin, który kierował skuterem znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,17 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

20 września

Sobolew
Policjanci z PP Sobolew zatrzymali P. B., lat 38 zam. pow. Garwolin, który po drodze publicznej kierował rowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna poruszał się skradzionym rowerem. Podczas wykonywanych czynności ustalono, że mężczyzna dokonał dodatkowo kradzieży 3 innych rowerów. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Podebłocie
Policjanci z PP Trojanów zatrzymali B Ś., lat 43 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym seatem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,42 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

REKLAMA:


22 września

Wola Miastkowska
Nieznany sprawca włamał się do budynku mieszkalnego, skąd dokonał kradzieży produktów spożywczych i alkoholowych oraz narzędzi warsztatowych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin. 

Chęciny
Nieznany sprawca włamał się do sklepu skąd dokonał kradzieży papierosów, chemii przemysłowej, kart telefonicznych oraz wędlin. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

23 września

Garwolin, ul. Krótka, godz. 8:55
68-letni mężczyzna, kierując osobowym vw, podczas wykonywania manewru cofania z ul. Nadwodnej w ulicę Krótką z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn stracił kontrolę nad kierowanym samochodem, w wyniku czego uderzył w znak drogowy, potrącił piesze poruszającą się chodnikiem, a następnie uderzył w prawidłowo zaparkowane na ul. Krótkiej, nie uczestniczące w ruchu drogowym samochody marki Seat, Citroen i Opel. W wyniku zdarzenia kobiety zostały przewiezione do szpitali. Jedna z pieszych po udzieleniu pomocy medycznej została wypisana do domu. Kierowca pojazdu trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Trojanów
Policjanci PP Trojanów zatrzymali 22-letnia kobietę, poszukiwaną do ustalenia miejsca pobytu przez Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach.

Garwolin
Nieznani sprawcy usiłowali włamać się do wnętrza budynku mieszkalnego, lecz zamierzonego celu nie osiągnęli z uwagi na załączenie się alarmu i przyjazd na miejsce załogi ochrony. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

24 września

Garwolin
Policjanci z KPP Garwolin zatrzymali 44-letniego mężczyznę, poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu przez KPP w Pruszkowie. 

Garwolin, ul. Trakt Lwowski
Policjanci z PP Pilawa, zatrzymali V. S., lat 36 zam. Ukraina, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3,27 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.