Ciekawe tematy

Okrasa łamie przepisy w Podwierzbiu (gm. Maciejowice)

Dodano:
garwolin - Okrasa łamie przepisy w Podwierzbiu (gm. Maciejowice)

- Pamiętacie miejsca, w których spędzaliście wakacje w dzieciństwie? Ja pamiętam. Mam takie miejsce niedaleko Maciejowic nad Wisłą - to wieś Podwierzbie. Biegałem po tych polach, zbierałem grzyby, łowiłem ryby i podbierałem oczywiście dziadkom owoce z sadu, a potem wygłodniały chłonąłem smaki jedzenia przyrządzanego przez rodziców, ciocię i dziadków. Właśnie dlatego rozłożę tu moje stanowisko, rozpalę balbinkę i pokażę wam kilka potraw z mojego dzieciństwa. Spróbujemy je odtworzyć –

– tak znany kucharz Karol Okrasa rozpoczyna odcinek pod nazwą „Gotowanie w krainie młodości” z cyklu „Okrasa łamie przepisy” w TVP.

Niewielu mieszkańców powiatu garwolińskiego wie, że znany kucharz Karol Okrasa spędzał wakacje w dzieciństwie u babci w miejscowości Podwierzbie, w gminie Maciejowice. 23 września w TVP został wyemitowany odcinek „Gotowanie w krainie młodości” nagrany właśnie w Podwierzbiu.

Odcinek można zobaczyć klikając obrazek poniżej

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.