Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 01-10-2017r.

Dodano:

25 września

Podoblin
Policjanci z PP Maciejowice zatrzymali G. P., lat 44 zam. pow. Garwolin, który kierował skuterem znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

26 września

Goździk
Nieznani sprawcy włamali się do sklepu skąd dokonali kradzieży pieniędzy, artykułów tytoniowych oraz alkoholowych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Wilga
Nieznany sprawca włamał się do budynku gospodarczego, skąd dokonał kradzieży butli gazowych, ubrań, zastawy stołowej oraz artykułów spożywczych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Wilga. 

27 września

Sobolew
Policjanci WK, w wyniku realizacji informacji operacyjnej dokonali zatrzymania 37-letniego mężczyzny, który był poszukiwany „listem gończym” wydany przez Sąd Rejonowy w Garwolinie, celem doprowadzenia do zakładu karnego.

28 września

Unin-Kolonia
Dzielnicowy KPP Garwolin zatrzymał 23-letniego mężczyznę poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu przez Sąd Rejonowy w Łukowie.

29 września


Wilga
Policjanci z PP Wilga zatrzymali K. K., zam. pow. Garwolin, który kierował dostawczym fordem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,45 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz kierował pojazdem pomimo zakazu sądowego.  Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

REKLAMA:


30 września

Samogoszcz, gm.Maciejowice
Policjanci z WRD zatrzymali M.Z., zam. pow. Garwolin, który kierował po drodze publicznej rowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3,65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Prandocin, gm.Trojanów
Policjanci z PP Trojanów zatrzymali 18- letniego mężczyznę O.P., zam. pow. Garwolin, który posiadał substancje psychoaktywne.  Postępowanie prowadzą policjanci z WK KPP Garwolin

1 października

Wilga
Policjanci z WRD zatrzymali K.B., zam. pow. Garwolin, który kierował po drodze publicznej
samochodem osobowym, będąc stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,44 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, ponadto nie zatrzymał się do kontroli drogowej   Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga

Wola Łaskarzewska, gm. Łaskarzew
44 - letnia kobieta E.S. kierująca  samochodem osobowym  z niewyjaśnionych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Na skutek tego kierująca doznała obrażeń ciała, została zabrana do szpitala.

Jaźwiny gm. Pilawa
Kobieta MM kierująca samochodem osobowym m-ki Honda, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skutek czego doszło do zderzenia w/w pojazdu z samochodem osobowym Renault. Obrażeń ciała doznali pasażerowie hondy kobieta i dwoje dzieci, którzy zostali przewiezieni do szpitala.

Unin gm. Górzno
57 letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym m-ki Mercedes z niewyjaśnionych  przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, uderzył w drzewo i dachował. Mężczyzna mimo przeprowadzonej reanimacji zmarł.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.