Sport

Dwa starty i dwa zwycięstwa Roberta Głowali

Dodano:
garwolin - Dwa starty i dwa zwycięstwa Roberta Głowali

Robert Głowala – zawodnik Wilgi Garwolin, pochodzący się z Rudy Talubskiej student II roku Politechniki Łódzkiej jest w znakomitej formie. W miniony weekend wygrał dwa biegi, w tym jeden międzynarodowy.

W dniu 30 września  wystartował w Kozienicach  w tzw. „Energetycznej Dysze” gdzie w międzynarodowym towarzystwie, odniósł zdecydowane zwycięstwo w czasie nowego rekordu powiatu – 30’08’ (trasa posiada atest PZLA).                

W pokonanym polu zostali dwaj Ukraińcy – Dmitro Didovodiuk – 30’26”  i Andrej Starzyński – 31’01’ Dzień później w Trojanowie odbyła się pierwsza edycja  zawodów p.n.  „ Mistrzostwa  Dwóch Powiatów – w Biegu na 10 km” w których startowali przedstawiciele powiatu ryckiego                                        i garwolińskiego. Nasz powiat zdecydowanie dominował w tym biegu,  gdyż w kategorii kobiet zwyciężyła Karolina Latuszek, a wśród mężczyzn Robert Głowala przed Mateuszem Kondejem – wszyscy „Wilga” Garwolin i Marcinem Gałązką – „Victus” Rębków.
Trasa biegu prowadziła malowniczymi drogami i ścieżkami wokół zamku w Trojanowie, a fundatorem nagród była Talaria Ladies  SPA.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.