Wiadomości

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (2 - 8 października 2017 r.)

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (2 - 8 października 2017 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.

3 października 2017 r.

Zdarzenie drogowe na ul. gen. W. Andersa w Garwolinie

Przed godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na ul. gen. W. Andersa w Garwolinie, w którym uczestniczył samochód osobowy Nissan Primera i ciężarowy marki MAN. Pomocy medycznej osobom podróżującym pojazdami udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych z jezdni. Podczas działań ruch na drodze był całkowicie zablokowany. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP.

4 października 2017 r.

Pożar samochodu w Nowym Puznowie

Po godz. 12 na drodze krajowej nr 76 w Nowym Puznowie miał miejsce pożar samochodu osobowego Skoda Octavia. Pojazd w całości był objęty pożarem. Działania straży polegały na podaniu prąd piany ciężkiej, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP.

Pożar samochodu w Zygmuntach

Po godz. 16 w miejscowości Zygmunty miał miejsce pożar samochodu osobowego marki Polonez. Pojazd w całości był objęty pożarem. Działania zastępów straży polegały na podaniu prądu wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy OSP.

REKLAMA:


5 października 2017 r.

Zdarzenie drogowe w Celejowie

Po godz. 8 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Celejowie, w którym uczestniczył samochód osobowy marki Mazda oraz ciągnik rolniczy. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Podczas działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP.

6 października 2017 r.

Zdarzenie drogowe w Poliku, gm. Maciejowice

Po godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Poliku, gdzie samochód osobowy Toyota Corolla uległ dachowaniu. Pomocy medycznej kierującej pojazdem udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, kierowali ruchem na drodze oraz odłączyli zasilanie elektryczne w pojeździe. W akcji trwającej blisko dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.