Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 08-10-2017r.

Dodano:

4 października

Korytnica
Z ¾ października nieznani sprawcy dokonali kradzieży paliwa w ilości około 500 litrów, łącznie z trzech pojazdów ciężarowych zaparkowanych przy budowie drogi S17. Ustaleniem sprawców kradzieży paliwa zajęli się policjanci z PP Trojanów.

Sulbiny
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali M. J., lat 46 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym fiatem znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,49 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Sulbiny
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali P. M., lat 27 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym daewoo, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

6 października

Łaskarzew ul. Garwolińska, godz. 18:37
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że w terenie leśnym, poza obszarem zabudowanym, doszło do wypadku z udziałem osobowej toyoty, kierowanej przez 44-letnią trzeźwą kobietę i pieszego 46-letniego mężczyzny, który miał 3,66 promila alkoholu w organizmie i poruszał się bez elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Śledztwo zostało wszczęte przez Prokuraturę Rejonową w Garwolinie.

REKLAMA:


7 października

Pilawa
Policjanci z PP Pilawa  zatrzymali 17-letniego mężczyznę, który był poszukiwany celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Poszukiwania prowadzili policjanci z KMP Płock. 

8 października

Wilga
Policjanci z PP Wilga zatrzymali G. F., lat 35 zam. pow. Kozienice, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,1 oraz prowadził pojazd pomimo dożywotniego zakazu kierowania pojazdami.  Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Maciejowice
Dzielnicowy z PP Maciejowie zatrzymał P. M., zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym vw, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,26 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Łukówiec, godz. 20.19
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 27-letni mężczyzna kierujący osobową toyotą podczas wykonywania manewru wyprzedzania, zderzył się ze skręcającym w lewo osobowym audi kierowanym przez 49-letniego mężczyznę, po czym uderzył w słup energetyczny. Ogólnych potłuczeń doznała 48-letnia pasażerka audi i została przewieziona do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadza policjanci z PP Pilawa.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.