Rozrywka

Policjanci u dzieci. Tematem spotkania było bezpieczeństwo

Dodano:
garwolin - Policjanci u dzieci. Tematem spotkania było bezpieczeństwo

6 października dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 - „Akademia Pana Kleksa” w Garwolinie i uczniowie z Zespołu Szkół w Starym Pilczynie gościli policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w ramach programu „Razem Bezpieczniej”.

Grupa 3, 5-6 - latków spotkała się z asp. szt. Markiem Kapustą, a uczniów z I, II, III i IV klasy szkoły podstawowej odwiedził sierż. szt. Krzysztof Sykuła. Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego. Policjanci przypomnieli dzieciom podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię, znaczenia najważniejszych znaków drogowych oraz sygnalizacji świetlnej.

Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Szczególnie wesoło było w Przedszkolu. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wysłuchały przeczytanej przez Marka Kapustę bajki, otrzymały maskotki, a na mundurowego czekało nie lada wyzwanie – wypicie soku z cytryny. Policjant otrzymał od najmłodszych „order uśmiechu”.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.