Rozrywka

Po godzinach z Aurelią Luśnią

Dodano:
garwolin - Po godzinach z Aurelią Luśnią

To było drugie wydarzenie w ramach tegorocznej "Koncertowej jesieni". Aurelia Luśnia zaśpiewała "Po godzinach" utwory ze swojej najnowszej płyty, ale także piosenki, bez których jej koncert nie mógłby się odbyć. Było energetycznie i nostalgicznie, bo Aurelia niejedno ma oblicze.

W czwartkowy wieczór na scenie sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaśpiewała Aurelia Luśnia. Koncert promował jej najnowszą płytę „Po godzinach”, która ukazała się w maju.

Album zawiera 11 piosenek, do których Aurelia sama stworzyła muzykę, a teksty powstały we współpracy z Joanną Piwowar-Antosiewicz i Piotrem Banaszkiem. Artystka określa swoje utwory jako słodko-gorzkie i taki też był jej koncert. Chwilami mocno energetyczny, dynamiczny, a za chwilę nostalgiczny.

REKLAMA:


Oprócz utworów z najnowszej, trzeciej już, płyty, artystka wykonała także piosenki, bez których jak sama mówi, koncert nie byłby do końca jej koncertem. Na koniec publiczność usłyszała tytułowy utwór z pierwszej płyty „Wracam do domu” oraz robiący ogromne wrażenie na słuchaczach cover „Dziewczyna z 4G”.

Na scenie obok Aurelii pojawił się zespół w składzie: Paweł Stankiewicz, Bartek Krauz, Paweł Bomert i Piotr Maślanka.

zdjęcia: CSiK


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 33

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

❤koncert (, #IP 7f2870f915) Odpowiedz

Wspaniały koncert, świetny zespół wraz z wokalistką,która czaruje swoim głosem. Oby częściej gościli na garwolinskiej scenie.

fan dyskopola (, #IP 74e03db94a) Odpowiedz

Jaki organizator taki koncert. Dziadostwo i kupa ot i wszystko. Społeczność garwolinsko-pilawska popierajaca pis oczekuje innych rozrywek. Dajcie zenka martyniaka to będzie dopiero koncert

ignorancie (, #IP 7a34483727) Odpowiedz

Kogoś wychowanego na disco polo stać tylko na taki komentarz, żenada

fan dyskopola (, #IP fef1641f72) Odpowiedz

żenada to twój poziom i poziom artystów na tym koncercie. Społeczność garwolińsko - pilawska oczekuje dobrej polskiej rozrywki a taką zapewnia tylko dyskopolo

Realista (, #IP e141fca756) Odpowiedz

A było ie karmić trolla, Nie wytrzymałeś/aś.