Wiadomości

Dzieci odwiedziły policjantów

Dodano:
garwolin - Dzieci odwiedziły policjantów

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Izdebnie odwiedzili policjantów z Posterunku Policji w Łaskarzewie. Funkcjonariusze omówili z dziećmi zasady bezpiecznego zachowania w szkole, w domu i na drodze. W trakcie odwiedzin uczniowie mieli, także okazję porozmawiać z funkcjonariuszami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy. Dzieci mogły zobaczyć radiowóz policyjny i sprzęt technika kryminalistyki.

W poniedziałek 9 października policjantów z Posterunku Policji w Łaskarzewie odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej w Izdebnie. Dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska pracy policjantów, porozmawiać z niektórymi funkcjonariuszami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy. Zwiedzający zobaczyli sprzęt jakim dysponuje policja.

Największą atrakcją dla dzieci okazało się wykonanie daktyloskopii oraz ujawnianie śladów za pomocą argentoratu i proszku ferromagnetycznego. Policjanci rozmawiali również z dziećmi na temat jak powinna wyglądać bezpieczna droga do i ze szkoły. Mundurowi przypomnieli najmłodszym podstawowe zasady bezpieczeństwa zabawy w szkole, w domu oraz podwórku. Przebiegające w miłej atmosferze spotkanie zostało zorganizowane przez dzielnicowego mł. asp. Łukasza Wasińskiego i uwieńczone mnóstwem ciekawych pytań. Wizyta gości zakończyła się wspólnymi fotografiami.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Tak jest (, #IP 794772afd8) Odpowiedz

Nie dajcie się nabrać ,dobrze mówi .

anty pis (, #IP d9f13d1acb) Odpowiedz

Niby niewinna zabawa w Policjantów oglądanie sprzetu a tak własnie policja buduje sobie baze danych pobieranie odcisków palców niby nic a jednak maja juz gotowce na całe zycie . Nie wiem czy to takie dobre jest dla naszych dzieci

abc (, #IP 7260a1a124) Odpowiedz

O kurde gdzie tacy się rodzą

anty pis (, #IP d9f13d1acb) Odpowiedz

dla zaspokojenia twojej ciekawosci w Garwolinie prawie 50 lat temu , i uwierz mi dziecinko bo wiem co mówie

abc (, #IP 59b008e68d) Odpowiedz

A to wszystko wyjaśnia

Obserwator (, #IP e141fca756) Odpowiedz

Który to odcinek Bonda ? Poniosło cię czy masz tak stale ? Może lekarz ?