Wiadomości

Trzech strażaków zakończyło służbę w KP PSP

Dodano:
garwolin - Trzech strażaków zakończyło służbę w KP PSP

W dniu 30 września 2017 roku zakończyli służbę w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Garwolinie: st. kpt. Mirosław Kęckiewicz – dowódca zmiany, asp. sztab. Marcin Włodarczyk – dowódca zmiany i st. ogn. Karol Kućma – dowódca zastępu.

„Składamy serdeczne podziękowanie Kolegom strażakom za wieloletnią, pełną poświęcenia służbę w tutejszej jednostce. Zawsze nieśli pomoc każdemu, kto jej potrzebował. Mają za sobą ogromną ilość akcji ratowniczo-gaśniczych. Ciągle byli gotowi do działań i zawsze można było na Nich polegać. Służba – ratownika, to nie tylko praca – to służba z zamiłowania i poświęcenia siebie a nie rzadko najbliższych.

Wyrażamy nadzieję, że odejście z czynnej służby zawodowej nie będzie oznaczało zerwania więzi ze środowiskiem strażackim a nawiązane cenne przyjaźnie i kontakty będą trwały długie lata.

Życzymy Kolegom dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności a także spełnienia najskrytszych marzeń"
– piszą na stronie kpgarwolin.pl strażacy z KP PSP.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

nieobecny (, #IP 01fda5d25e) Odpowiedz

A gdzie Janusz?

Borowiki (, #IP b58acd5913) Odpowiedz

Takie borowiki na emeryturę ? Polska to piękny kraj i bogaty !!