Ciekawe tematy

Od kilku dni można wjeżdżać w Garwolińską Strefę Aktywności Gospodarczej

Dodano:
garwolin - Od kilku dni można wjeżdżać w Garwolińską Strefę Aktywności Gospodarczej

Kilka dni temu zniknął znak informujący od zakazie wjazdu w Garwolińską Strefę Aktywności Gospodarczej. Od ul. Trakt Lwowski i ul. Romanówka mogą wjeżdżać samochody osobowe. Zmiany nieco udrożniły ruch w mieście.


- Zakaz wjazdu jest zdjęty i samochody osobowe mogą wjeżdżać w strefę – mówi dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Marek Jonczak. - Chcemy jeszcze przed Wszystkimi Świętymi postawić znak informujący, że do cmentarza można dojechać przez strefę, żeby kierowcy nie wjeżdżali w ulicę Mazowiecką. Konserwator ma tam jeszcze uporządkować oświetlenie na tych słupach gdzie go nie ma przy Romanówce i dalej w stronę strefy, na tym odcinku miejskim - bo powiatowy to jest już inna sprawa - i odwrócić lampy oświetlające boisko, bądź dostawić nowe na początek wjazdu od Romanówki. Obserwujemy jak się tam kierowcy zachowują, bo w rejonie budowy bloków mogą być utrudnienia – mówi Marek Jonczak.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

dobrze że już OŚWIETLENIE OBWODNICY włodarze przywrócili. (, #IP ebfd76cf65) Odpowiedz

dziś 1 kwietnia to i na czas się im to udało tak jak obiecali.

Strefa ruchu (, #IP 3b42a92b4a) Odpowiedz

Skoro to jest strefa ruchu to wyjeżdżając z niej koło schela trzeba będzie ustępować wszystkim uczestnikom ruchu także jadącym od Michałówki i skręcającym w lewo na Garwolin. Po co w ogóle te znaki strefa ruchu i droga wewnętrzna? Im mniej znaków tym lepiej.

(, #IP d96f8a3750) Odpowiedz

Zdecydujcie czy Droga wewnętrzna czy Strefa ruchu?