Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 15-10-2017

Dodano:

9 października

Trzcianka
Nieznani sprawcy włamali się do domu, skąd dokonali kradzieży pieniędzy oraz biżuterii.  Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z PP Wilga.

10 października

Garwolin, ul. Źródlana
W. P., lat 57 zam. pow. Garwolin, kierując osobową mazdą poza drogą publiczną doprowadził do zdarzenia drogowego z osobowym fordem. Jak się okazało mężczyzna kierował pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,97 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Dębówka
Policjanci PP Trojanów w czasie kontroli drogowej pojazdu marki Alfa Romeo, u 24-letniego pasażera pojazdu ujawnili susz roślinny (marihuana) oraz wagę elektroniczną. Sprawca zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

11 października

Jaźwiny
Nieznani sprawcy włamali się do domu, skąd dokonali kradzieży pieniędzy oraz biżuterii.  Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Trojanów
64-letni mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości 1,93 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, wykonujący prace budowlane przy budynku gospodarczym, wpadł na dno betonowanego odstojnika. Wyniku zdarzenia odniósł obrażenia i został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

12 października

Reducin
Nieznani sprawcy włamali się do sklepu, skąd dokonali kradzieży artykułów tytoniowych.  Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Samorządki
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali P. C., lat 26 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym fordem znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,42 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


Wilchta
G. S., lat 56 zam. pow. Garwolin kierując osobowym daewoo, wjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało  mężczyzna kierował pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3,12 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

13 października

Mroków
Z 12/13 nieznani sprawcy dokonali kradzieży paliwa w ilości około 700 litrów, łącznie z trzech pojazdów ciężarowych zaparkowanych przy budowie drogi S17. Ustaleniem sprawców kradzieży paliwa zajęli się policjanci z PP Trojanów.

14 października

Chromin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali J. S., lat 53 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym fordem znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Maciejowice, ul. Kościelna, godz. 17:06
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 18-letnia kobieta - trzeźwa, kierująca osobową toyotą, nie zachowała należytej ostrożności przed przejściem dla pieszych, potrącając będącą na pasach 74-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała piesza i została przetransportowana do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Garwolin, ul. Al. Legionów, godz. 22:40
Dwaj mężczyźni w wieku 21 i 22 lata, z rzeki Wilga wyciągnęli wzywającego pomocy 29-letniego mężczyznę, który w niewyjaśnionych okolicznościach wpadł do rzeki i w stanie nieprzytomności został odwieziony do szpitala, gdzie przywrócono mu funkcje życiowe. Mężczyzna (1,63 promila alkoholu w wydychanym powietrzu).  Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

15 października

Wilga
Policjanci z PP Wilga zatrzymali K. K., lat 24 zam. pow. Garwolin, który kierował osobową toyotą znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,15 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.