Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 22-10-2017r.

Dodano:

16 października

Trąbki
Dzielnicowy PP Pilawa, zatrzymał K Ż., lat 24 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym fordem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Górzno
Z 15 na 16 października nieznani sprawcy włamali się do budynku sklepu z materiałami budowlanymi, skąd dokonali kradzieży pieniędzy, a następnie usiłowali włamać się do budynku mieszkalnego znajdującego się na tej samej posesji. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP w Garwolinie.

Wola Żelechowska
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali D. W., lat 46 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym peugeotem znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3.38 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz nie stosował się do wyroku sądowego. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

17 października

Chęciny, godz. 12:46
27-letni mężczyzna kierujący uprzywilejowaną karetką pogotowia - pojazdem VW Transporter wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo drogą z pierwszeństwem osobowemu peugeotowi kierowanemu przez 32-letnią kobietę, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Na skutek zderzenia pojazdów z wypadku do szpitala zostali przewiezieni kierujący karetką, pasażerowie lat 63 i 30 oraz kierująca pojazdem Peugeot i 62-letnia pasażerka. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

18 października


Garwolin – targowisko
Nieznany sprawca z damskiej torebki dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Sulbiny, ul. Długa godz. 14:15
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że na prostym odcinku drogi w terenie zabudowanym,  63-letni mężczyzna (trzeźwy), kierując pojazdem marki Mercedes, potrącił małoletnią dziewczynkę lat 6, która z pobocza wtargnęła na jezdnię pod nadjeżdżający pojazd. Małoletnia z miejsca zdarzenia przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

19 października

Łaskarzew
Dzielnicowy z PP Łaskarzew zatrzymał M. O., lat 20 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym fordem znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,27 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

REKLAMA:


Słup Pierwszy
Policjanci z WK KPP Garwolin zatrzymali D. O., lat 20 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym oplem znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,35 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin
Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Garwolinie u 27-letniego mężczyzny ujawnili dwa woreczki z zapięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego – marihuana. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Zakrzew
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali A. K., lat 59 zam. pow. Warszawa, który kierował osobową skodą znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,58 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

20 października

Wilga, ul. Warszawska
Zaistniał pożar lodówko-chłodziarki stojącej przed pizzerią, w wyniku którego zapaleniu uległa podbitka dachu tarasu i elementów wyposażenia baru. Pokrzywdzony po zakończeniu akcji gaśniczej stwierdził kradzież artykułów spożywczych i alkoholowych z wewnętrznej chłodni stojącej na zewnątrz. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z PP Wilga.

Podłęż
Nieznany sprawca dostał się do domu, skąd dokonał kradzieży pieniędzy. Odzyskaniem skradzionych pieniędzy i ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z PP Maciejowice.

Mierżączka
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali S. B., lat 35 zam. pow. Otwock, który kierował osobową mazdą znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,31 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

22 października

Wilga
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali P. S., lat 32 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym audi znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,37 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Maciejowice
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali nieletniego, który był poszukiwany celem doprowadzenia do Pogotowia Opiekuńczego.

DK 19 - Lipówki, godz. 19.18
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letni mężczyzna kierując samochodem osobowym marki Hyundai z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie doszło do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym w kierunku Garwolina samochodem osobowym makki Nissan kierowanym przez 51-letnią kobietę, a następnie zderzył się z pojazdem marki Toyota jadącym w kierunku Warszawy kierowanym przez 37-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały kierująca oraz 13-letnia pasażerka samochodu marki Nissan, które zostały przewiezione do szpitali. Kierujący pojazdami zbadani na trzeźwość z wynikiem 0,00 promila w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

życzliwy sąsiad (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

uprzejmie donoszę, że zatrzymany K Ż., lat 24 zam. pow. Garwolin nadal jeździ samochodem. często także jeździ po spożyciu alkoholu.