Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 29-10-2017r.

Dodano:

23 października

Pogorzelec
Z 22/23 nieznani sprawcy, włamali się do budynku gospodarczego skąd dokonali kradzieży dwóch quadów (KYMCO i ARCTIC). W wyniku podjętej penetracji quad marki Kymco został odnaleziony w lesie, w tej samej miejscowości i już został zwrócony prawowitemu właścicielowi. Ustaleniami w tej sprawie zajmują się policjanci z PP Maciejowice.

Parysów
Policjanci z PP Pilawa zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Łukowie do ustalenia miejsca pobytu oraz  celem doprowadzenia do zakładu karnego.

25 października

Mariańskie Porzecze/DW 801, godz. 13.10
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 69-letni mężczyzna kierując samochodem osobowym marki Renault z dotychczas niewyjaśnianych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie doszło do zderzenia z osobową toyotą kierowana przez 46-letniego mężczyznę. Na skutek zderzenia pojazdów kierujący toyotą doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Kierujący trzeźwi. Okoliczności wypadku ustalają policjanci z PP Wilga.

REKLAMA:


Borowie
Policjanci z ZP Borowie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lublin-Zachód do ustalenia miejsca pobytu oraz  celem doprowadzenia do zakładu karnego.

29 października

Sulbiny
E. W., lat 28 zam. pow. Garwolin, kierując osobowym vw podczas wykonywania manewru cofania, uderzył w zaparkowanego osobowego peugeota. Jak się okazało mężczyzna kierował pojazdem znajdując się w stenie nietrzeźwości – wynoszącym 1,36 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin, ul. Stacyjna
K. G., lat 29, kierując osobową hondą doprowadziła do kolizji drogowej. Jak się okazało kobieta  kierowała pojazdem znajdując się w stenie nietrzeźwości – wynoszącym 2,49 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Łaskarzew
Policjanci z WK KPP Garwolin zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie „listu gończego” wydanego przez Sąd Rejonowy w Garwolinie celem odbycia kary pozbawienia wolności.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 249 interwencji.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.